اشتراک گذاری

آموزش تنظیمات در تلفن پاناسونیک

تنظیمات تلفن پاناسونیک تخصص ماست . کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلفن پاناسونیک جهت هر گونه مشاوره و انجام تنظیمات و تعمیر در خدمت شما هستند.تنظیمات بر روی عملکرد دستگاه تلفن تاثیرگذار است و با اعمال تنظیمات تلفن Panasonic  کار با دستگاه تلفن پاناسونیک بسیار راحت انجام می شود.

اولین کار بعد از نصب اولیه سیستم در محل، تنظیم ساعت و تاریخ آن است. با تنظیم کردن ساعت سانترال می توان از امکانات وسیعی که پاناسونیک برای کاربران خود در نظر گرفته بهره جست و در زمان بندی استفاده کرد.در ادامه انواع تنظیمات تلفن Panasonic  به شما آموزش داده خواهد شد.

تنظیمات تلفن پاناسونیک

انواع تنظیمات تلفن پاناسونیک

  • تنظیم تاریخ و زمان
  • بی صدا یا Silent
  • اتصال به گوشی همراه یا Link2Cell
  • انتخاب صدای زنگ تلفن
  • تغییر زبان تلفن بیسیم پاناسونیک
  • امکان نمایش شناسه تماس مخاطب (Caller ID)
  • ریجستری گوشی تلفن بیسیم با اعمال تنظیمات
  • امکان شماره گیری سریع یا Speed Dial

تنظیمات تلفن panasonic از طریق کدها

تنظیم تاریخ و زمان تلفن پاناسونیک : بر روی صفحه نمایشگر تلفن پاناسونیک تاریخ و زمان درج شده است و بر روی دکمه منو فشار بیاورید و سپس برای تنظیمات تلفن پاناسونیک دکمه # بر روی صفحه کلید را فشار دهیدوکد 101 را شماره گیری کنید .

کدهای اعمال شده درتلفن پاناسونیک

 بی صدا یا Silent کردن تلفن پاناسونیک: وارد Menu شده و سپس دکمه # یا به اصطلاح مربع را فشار داده و سپس کد مورد نظر را وارد کنید. دکمه Menu را فشار دهید ودکمه # بر روی صفحه کلید را فشار داده وکد 160 را واردنمایید و با با فشردن دکمه بالا و پایین صدای زنگ را کاملا قطع کنیدو دکمه Save و سپس OFF را وارد نمایید.

اتصال به گوشی همراه یا Link 2 Cell: برای تنظیمات تلفن پاناسونیک و اتصال آن به گوشی همراه, وارد Menu دستگاه تلفن خود شده و کد مورد نظر را پس از علامت # شماره گیری کنید، دکمه Menu را فشار داده و دکمه # بر روی صفحه کلید را فشار دهید و کد 6241 را وارد کنید.

تغییر زبان تلفن بی سیم: برخی از دستگاه های تلفن پاناسونیک قابلیت چند زبانه شدن را دارند اگر تلفن شما از چند زبان پشتیبانی می کند ابتدا دکمه Menu را فشار دهید و بر روی دکمه #  فشار آورده و کد 110 یا 112 را شماره گیری کنید.

امکان نمایش شناسه تماس مخاطب (Caller ID):  اغلب دستگاه های تلفن بی سیم پاناسونیک امکان نمایش شناسه تماس مخاطب را دارند و برای اعمال این تنظیمات ابتدا وارد Menu دستگاه های تلفن شوید و و آن را فشار داده و دکمه # بر روی صفحه کلید را فشار دهیدوکد 162 را شماره گیری کنید.

این مقاله را از قلم نیندازید : آموزش راه اندازی تلفن تحت شبکه VOIP

ریجستری گوشی تلفن بیسیم : ابتدا وارد Menu دستگاه های تلفن شویدو با فشردن # کد مورد نظر را وارد نموده ودکمه Menu را فشار و دکمه # بر روی صفحه کلید  فشار داده و کد 130 را شماره گیری کنید.

شماره گیری سریع: این توانایی تلفن پاناسونیک معمولا برای شماره های پر تکرار استفاده می شود و ابتدا تلفن مشترک مورد نظر را به دستگاه پاناسونیک داده و وارد Menu شوید ، سپس با زدن دکمه # بر روی صفحه ، کد 261 را وارد نمایید و با دادن تلفن موردنظر دکمه ok را فشار دهید.

پاک کردن مخاطبین در تلفن بیسیم: مخاطبین خود را باز کنید فرد مورد نظر را انتخاب کنید. Select Options را انتخاب کنید. Delete را انتخاب کنید.

اعمال تمامی تنظیمات تلفن پاناسونیک معمولابر روی تمام دستگاه های تلفن بیسیم پاناسونیک امکان پذیر است.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید