اشتراک گذاری

آموزش تنظیمات در تلفن پاناسونیک

تنظیمات تلفن پاناسونیک تخصص ماست . کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلفن پاناسونیک جهت هر گونه مشاوره و انجام تنظیمات و تعمیر در خدمت شما هستند.تنظیمات بر روی عملکرد دستگاه تلفن تاثیرگذار است و با اعمال تنظیمات تلفن Panasonic  کار با دستگاه تلفن پاناسونیک بسیار راحت انجام می شود.

اولین کار بعد از نصب اولیه سیستم در محل، تنظیم ساعت و تاریخ آن است. با تنظیم کردن ساعت سانترال می توان از امکانات وسیعی که پاناسونیک برای کاربران خود در نظر گرفته بهره جست و در زمان بندی استفاده کرد.در ادامه انواع تنظیمات تلفن Panasonic  به شما آموزش داده خواهد شد.

تنظیمات تلفن پاناسونیک

انواع تنظیمات تلفن پاناسونیک

  • تنظیم تاریخ و زمان
  • بی صدا یا Silent
  • اتصال به گوشی همراه یا Link2Cell
  • انتخاب صدای زنگ تلفن
  • تغییر زبان تلفن بیسیم پاناسونیک
  • امکان نمایش شناسه تماس مخاطب (Caller ID)
  • ریجستری گوشی تلفن بیسیم با اعمال تنظیمات
  • امکان شماره گیری سریع یا Speed Dial

تنظیمات تلفن panasonic از طریق کدها

تنظیم تاریخ و زمان تلفن پاناسونیک : بر روی صفحه نمایشگر تلفن پاناسونیک تاریخ و زمان درج شده است و بر روی دکمه منو فشار بیاورید و سپس برای تنظیمات تلفن پاناسونیک دکمه # بر روی صفحه کلید را فشار دهیدوکد 101 را شماره گیری کنید .

کدهای اعمال شده درتلفن پاناسونیک

 بی صدا یا Silent کردن تلفن پاناسونیک: وارد Menu شده و سپس دکمه # یا به اصطلاح مربع را فشار داده و سپس کد مورد نظر را وارد کنید. دکمه Menu را فشار دهید ودکمه # بر روی صفحه کلید را فشار داده وکد 160 را واردنمایید و با با فشردن دکمه بالا و پایین صدای زنگ را کاملا قطع کنیدو دکمه Save و سپس OFF را وارد نمایید.

اتصال به گوشی همراه یا Link 2 Cell: برای تنظیمات تلفن پاناسونیک و اتصال آن به گوشی همراه, وارد Menu دستگاه تلفن خود شده و کد مورد نظر را پس از علامت # شماره گیری کنید، دکمه Menu را فشار داده و دکمه # بر روی صفحه کلید را فشار دهید و کد 6241 را وارد کنید.

تغییر زبان تلفن بی سیم: برخی از دستگاه های تلفن پاناسونیک قابلیت چند زبانه شدن را دارند اگر تلفن شما از چند زبان پشتیبانی می کند ابتدا دکمه Menu را فشار دهید و بر روی دکمه #  فشار آورده و کد 110 یا 112 را شماره گیری کنید.

امکان نمایش شناسه تماس مخاطب (Caller ID):  اغلب دستگاه های تلفن بی سیم پاناسونیک امکان نمایش شناسه تماس مخاطب را دارند و برای اعمال این تنظیمات ابتدا وارد Menu دستگاه های تلفن شوید و و آن را فشار داده و دکمه # بر روی صفحه کلید را فشار دهیدوکد 162 را شماره گیری کنید.

ریجستری گوشی تلفن بیسیم : ابتدا وارد Menu دستگاه های تلفن شویدو با فشردن # کد مورد نظر را وارد نموده ودکمه Menu را فشار و دکمه # بر روی صفحه کلید  فشار داده و کد 130 را شماره گیری کنید.

شماره گیری سریع: این توانایی تلفن پاناسونیک معمولا برای شماره های پر تکرار استفاده می شود و ابتدا تلفن مشترک مورد نظر را به دستگاه پاناسونیک داده و وارد Menu شوید ، سپس با زدن دکمه # بر روی صفحه ، کد 261 را وارد نمایید و با دادن تلفن موردنظر دکمه ok را فشار دهید.

اعمال تمامی تنظیمات تلفن پاناسونیک معمولابر روی تمام دستگاه های تلفن بیسیم پاناسونیک امکان پذیر است.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید