اشتراک گذاری

تعمیر کولر گازی پاناسونیک

یکی از دستگاه هایی که ممکن است هر روز از آن در خانه ها و شرکت ها استفاده شود، کولر گازی است. این تجهیزات امروزه به طور کامل وظیفه ی تهویه ی هوا را به عهده گرفته اند. پاناسونیک برند محبوب و قدرتمندی برای طراحی و ساخت انواع کولر گازی می باشد. اما گاهی ممکن است در اثر استفاده ی طولانی مدت شاهد از کار افتادگی کولر گازی باشید. آنجاست که تعمیر کولر گازی پاناسونیک به امر مهمی تبدیل می شود. این پروسه تنها تحت شرایط خاصی که در ادامه بیان می گردد، کارایی اولیه ی دستگاه را بازگردانی می کند.

تعمیر کولر گازی پاناسونیک

هزینه ی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک

هزینه ی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در نمایندگی رسمی Panasonic به حدی نیست که جای نگرانی وجود داشته باشد. فرقی ندارد که مشکل کولر گازی مورد استفاده ی شما چیست. نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک آن را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی برطرف می نماید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که اگر در حین فرآیند ترمیم و بازیابی نیاز به تعویض قطعه ای نیز احساس شود؛ به طور حتم از نمونه ی اورجینال مشابه جایگزینی به اتمام می رسد تا سطح کارایی کولر گازی بدون هیچ افت کیفیتی بازگردانی شود. لازم به ذکر است که تمامی خدمات و سرویس های نمایندگی پاناسونیک دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی هستند.

تعمیرات کولر گازی پاناسونیک در محل  

با توجه به این که امکان جابجا کردن کولرگازی وجود ندارد، تعمیر این دستگاه در محل نصب آن انجام می شود. در صورت خرابی کولر خود می توانید از خدمات تعمیر کولر گازی پاناسونیک در محل استفاده کنید. به این ترتیب تمامی مراحل عیب یابی و تعمیر قطعات کولر، در محل نصب آن انجام می شود تا عملکرد دستگاه به حالت عادی بازگردد. پس از این که با نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفتید، تعمیرکار مربوطه به آدرس شما اعزام شده و خدمات لازم را ارائه می دهد. تکنسین پس از بررسی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، از تجربه و مهارت مثال زدنی خود استفاده کرده و فرایند تعمیر کولر گازی Panasonic در محل را به حرفه ای ترین شکل انجام می دهند.

.

خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک مجموعه ای فوق تخصصی است که زیر نظر نمایندگی رسمی پاناسونیک به فعالیت می پردازد. این مرکز با استفاده از دانش به روز کارشناسان مجرب و به کارگیری تجهیزات فنی پیشرفته کلیه ی تداخلات و ایرادات احتمالی کولرهای گازی پاناسونیک را برطرف می سازد. رفع مشکل صدا دادن کولر گازی، برطرف سازی مشکل تراز نبودن کولر گازی، تعمیر خرابی های مرتبط با ترموستات، بررسی عیوب کمپرسور، تعمیر فن، تعویض شیربرقی و… برخی از عمده ترین اقداماتی است که همه روزه در نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

می دونی چرا کولر گازی به جای خنک سازی هوا باد گرم تولید میکنه؟ دلیل باد گرم کولر گازی رو بخون! تو گرمای تابستون کمکت میکنه

شارژ گاز کولر گازی پاناسونیک

یکی از اقداماتی که ممکن است در روند تعمیر کولر گازی پاناسونیک انجام شود، شارژ کردن گاز این دستگاه است. تقریبا همه کولرگازی ها و اسپلیت ها از گازی به نام فریون برای خنک کردن محیط استفاده می کنند. حجم این گاز به مرور زمان یا بر اثر شکستگی و نشتی لوله ها کاهش پیدا می کند. در نتیجه ممکن است حجم باد خنک دستگاه کاهش پیدا کرده و یا کولر، اصلا محیط را خنک نکند. تداوم این وضعیت می تواند مشکلاتی را در قطعات کولرگازی ایجاد کند. بنابراین باید هر چند وقت یک بار گاز کولر را شارژ کنید تا شاهد عملکردی بی نقص از این دستگاه باشید. بهتر است برای شارژ کولر گازی پاناسونیک و دیگر برندها از تعمیرکاران مجرب این حوزه کمک بگیرید.

تعمیر فن کولرگازی پاناسونیک

در برخی موارد، کار نکردن یا حتی روشن نشدن کولرگازی ناشی از خرابی فن این دستگاه است. خنک نکردن کولر یا مختل شدن فرایند پرتاب باد هم ممکن است ناشی از خرابی فن یا عملکرد ناقص این قطعه باشد. چیزی که اهمیت دارد این است که به محض مشاهده مشکل در کارکرد فن کولر گازی، با یک تعمیرکار با تجربه و ماهر تماس بگیرید و مشکل را گزارش دهید. با تعمیر فن کولر گازی پاناسونیک به شکل تخصصی و یا تعویض این قطعه در صورت نیاز، می توان مشکلات ذکر شده را برطرف کرد.

تعمیر فن کولرگازی پاناسونیک

تعمیر کمپرسور کولر گازی پاناسونیک

شاید بتوان گفت اصلی ترین خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک به ترمیم، بازیابی و تعویض کمپرسور اختصاص می یابد. اگر کمپرسور یا موتور از کارایی اصلی خود دور شود، کولر گازی جانی برای انجام عملیات خنک سازی نداشته یا شکل گیری فرآیند گرمایش محیط نخواهد داشت. معمولا تعمیر کمپرسور به دلیل ظرافت بالای ساختار داخلی آن توسط کارشناسان مورد تایید قرار نگرفته و نیاز به تعویض پدید می آید. به خصوص اگر کمپرسور در اثر عوامل مخربی چون ولتاژ نامناسب و ضربه نیمه سوخته شده باشد. به هر حال مشکل هر چه که باشد؛ در نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک قابل حل است.

تعمیر کندانسور کولر گازی panasonic

کندانسور، فن خارجی کولر گازی است که با وظیفه ی تبادل هوای گرم و سرد فعالیت می کند. در واقع کندانسور هوای گرم یا سرد را متناسب با نوع استفاده از کولر گازی به فضای بیرونی انتقال می دهد. این بخش از کولر گازی دارای لوله های مسی و صفحات آلومینیومی خاصی است که در صورت کوچکترین اختلال، سیستم کاری کولر گازی را از بین می برند. اگر ضربه ای به اجزای کندانسور وارد شود و مشکل پارگی یا مسدود شدن لوله ها ظهور کند، تعمیر کولر گازی پاناسونیک ضروری می گردد. اما جای نگرانی نیست. نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک چنین ایراداتی را طی مدت زمان کوتاهی برطرف می سازد.

تعمیرات کولر گازی پاناسونیک

سرویس های دوره ای کولر گازی پاناسونیک

گاهی ایرادات کولر گازی پاناسونیک یا هر برند دیگری نیازی به تعمیر و ترمیم تخصصی یک قطعه ی خاص ندارد. کولر گازی از آن دسته از دستگاه هایی می باشد که باید به طور مرتب مطابق با میزان استفاده ی کاربر، سرویس دهی شود. این سرویس های دوره ای می توانند دربرگیرنده ی مواردی چون شست و شوی کندانسور، شارژ گاز کولر گازی، رفع ایرادات مرتبط با نشتی گاز و … باشند. کافی است با نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را مبنی بر دریافت سرویس های کولر گازی Panasonic ثبت کنید.

تعمیر کولر گازی پاناسونیک

کدهای خطا کولرگازی پاناسونیک

ارورهای کولر گازی پاناسونیک، برخی از مشکلات این دستگاه را به شکل اعداد یا حروفی به کاربر هشدار می دهند. سیستم تشخیص کولرهای پاناسونیک، کدهای خطا را بر روی صفحه نمایش کنترل از راه دور مادون قرمز و کنترل از راه دور دیواری نشان می دهد. به این ترتیب می توان دانست که کولر چه ایرادی دارد و برای برطرف کردن این ایرادها باید چه اقداماتی انجام داد. تکنسین های تعمیر کولر گازی پاناسونیک با توجه به مفهوم کدهای خطای این دستگاه، اقدامات لازم برای از بین بردن آنها را انجام می دهند.

نمایندگی رسمی کولرهای پاناسونیک

نمایندگی رسمی پاناسونیک مرکز مجازی و ایمنی برای دریافت خدمات فروش و پس از فروش محصولات باکیفیت پاناسونیک است. با حضور در یکی از شعب این مرکز می توانید اطمینان داشته باشید که بالاترین سطح کیفی از خدمات تخصصی را زیر نظر کارشناسان ماهر دریافت خواهید کرد. مهم نیست که قصد خرید یا تعمیر کدام یک از تولیدات پاناسونیک دارید، اصالت سرویس ها و خدمات نمایندگی رسمی پاناسونیک با گارانتی های معتبر قابل اثبات است.

4.5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید