اشتراک گذاری

تعمیرات سانترال پاناسونیک

تعمیر سانترال پاناسونیک با گارانتی رسمی ، خدمات تعمیرات سانترال در محل یا مرکز با توجه به درخواست شما انجام می شود.

مطمئناً بارها نام تلفن‌های سانترال را شنیده‌اید اما اگر نمی‌دانید به چه تلفن‌هایی سانترال گفته می‌شود؟ لازم است بدانید که تلفن‌های سانترال، تلفن‌هایی هستند که به جای تلفن‌های معمولی در محیط‌های تجاری و اداره‌جات‌ برای مدیریت چندین خط تلفن مورد استفاده قرار می‌گیرند. هر یک از مکان‌های اداری و تجاری از چندین خط تلفن برخوردار هستند که تمامی خطوط تلفن آن‌ها به یک تلفن سانترال متصل می‌شوند تا مدیریت آن‌ها راحت‌تر و سریع‌تر باشد.

حالا فرض کنید که تلفن سانترال وجود نداشت، شرکت‌ها مجبور بودند هر یک از خطوط تلفن خود را به یک تلفن معمولی متصل کنند؛ بنابراین مدیریت تمامی تلفن‌ها با مشکل جدی روبه‌رو می‌شد. با این وجود می‌توان گفت که شرکت‌ها و اداره‌جات مدیریت خطوط تلفن و پاسخگویی سریع به هر کدام از آن‌ها را مدیون تلفن‌های سانترال هستند. در حال حاضر بهترین و باکیفیت‌ترین تلفن‌های سانترال، تلفن‌های سانترال پاناسونیک هستند.

البته کیفیت ساخت تلفن‌های سانترال به معنای خراب نشدن این تلفن‌ها نیست اگر شما هم از این تلفن‌های کاربردی استفاده می‌کنید و با مشکلی در آن‌ها روبه‌رو شده‌اید، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات سانترال پاناسونیک را به نمایندگی تعمیرات سانترال پاناسونیک بسپارید.

تعمیر سانترال پاناسونیک

خدمات تعمیرات سانترال پاناسونیک

1. ریست کردن سانترال panasonic

یکی از خدمات تخصصی تعمیر سانترال پاناسونیک، ریست کردن این دستگاه است. این کار، زمانی انجام می شود که در حین تنظیم کردن سانترال، پسورد یا کد مربوطه فراموش شده باشد. در چنین شرایطی، با ریست کردن دستگاه می توان مشکل را برطرف کرد.

البته وقتی سانترال دچار یک مشکل یا ایراد نرم افزاری شده باشد هم ریست کردن آن به حل مشکل کمک می کند. نکته مهم این که ریست کردن سانترال پاناسونیک، دستگاه را به تنظیمات اولیه باز گردانده و فرمت می کند. بنابراین باید کدها را مجددا وارد کنید.

اگر خطایی در فرایند وارد کردن کدها رخ داده و یا کدی جابجا وارد شود، تماس های داخلی و خارجی ناهنماهنگ خواهند شد. به همین دلیل بهتر است این کار را به کارشناسان تعمیرات سانترال محول کنید تا آن را به شکل درست و اصولی و بدون خطا و اشتباه انجام دهند.

2. رفع مشکل خرابی زنگ  سانترال پاناسونیک

خرابی زنگ سانترال پاناسونیک، مانع از زنگ خوردن تلفن می شود و به همین دلیل باید هرچه زودتر عیب یابی و تعمیر شود. این مشکل به دلایل مختلفی ایجاد می شود؛ به عنوان مثال ممکن است صدای تلفن قطع شده باشد که در این صورت باید تنظیمات را اصلاح کنید. گاهی ایراد از خط تلفن است و خود گوشی مشکلی ندارد. قرار گرفتن دستگاه تلفن بر روی حالت خصوصی یا  Privacy Mode هم موجب زنگ نخوردن آن می شود. برای رفع مشکل خرابی زنگ سانترال پاناسونیک، باید دلیل بروز مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف کرد.

3. تعمیر مدار شارژ سانترال پاناسونیک

با تعمیر مدار شارژ سانترال پاناسونیک، مشکلاتی همچون شارژ نشدن دستگاه برطرف می شوند. گاهی حتی روشن نشدن سانترال هم مربوط به مدار شارژ است و برای حل این ایراد باید این قطعه را تعمیر یا تعویض کرد. مدار شارژ، انرژی باتری را به دیگر قطعات تلفن می رساند و اگر درست کار نکند، ممکن است تلفن روشن نشده و یا ایراداتی داشته باشد. البته تعمیر این قطعه و یا تعویض آن در صورت نیاز، باید توسط تکنسین های مجرب و ماهر انجام شود.

4. تعمیر کارت دیزا سانترال پاناسونیک

گاهی باید برای تعمیر سانترال پاناسونیک یا هر برند دیگری، کارت دیزا را تعمیر یا تعویض کرد. این قطعه که با عنوان اپراتور گویا و کارت صدا هم شناخته می شود، همان بخشی است که برخی از اطلاعات شرکت از جمله داخلی ها را در هنگام تماس بیان می کند. درواقع اطلاعاتی مثل شماره بخش های مختلف، نحوه نوبت دهی، نام پزشک و … از طریق کارت دیزا به تماس گیرندگان ارائه می شود.

تعمیر کارت دیزا سانترال پاناسونیک باید با استفاده از ابزار خاصی انجام شود که استفاده از آنها نیاز به مهارت دارد. از طرفی در صورت نیاز به تعویض این قطعه، کارت جدید باید اورجینال باشد؛ در غیر این صورت کیفیت لازم را ندارد و به درستی کار نخواهد کرد.  

تعمیر کارت دیزای تلفن سانترال پاناسونیک

5. رفع اختلالات نرم‌افزاری سانترال پاناسونیک

عمدتاً اختلالات نرم‌افزاری تلفن‌های سانترال جزئی هستند و بیشتر به دلیل دستکاری‌های عمدی یا غیر عمدی در برنامه‌ریزی و تنطیمات خطوط تلفن رخ می‌دهند. شما می‌توانید جهت رفع اختلالات نرم‌افزاری سانترال پاناسونیک با نمایندگی تعمیرات سانترال پاناسونیک تماس بگیرید تا نیروها و کارشناسان این مرکز با راهنمایی شما به رفع این اختلالات کمک کنند.

6. رفع اختلالات سخت‌افزاری سانترال پاناسونیک

اختلالات و خرابی‌های سخت‌افزاری تلفن سانترال پاناسونیک یا مرتبط به خرابی‌های سیم‌کشی می‌باشد یا خرابی‌های مرکز تلفن سانترال.

درصورتی که تلفن سانترال پاناسونیک با خرابی‌‌های مرتبط با سیم‌کشی روبه‌رو شده باشد باید با نمایندگی تعمیرات سانترال پاناسونیک تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز جهت رفع این خرابی‌ها به آدرس مورد نظر اعزام شوند؛ اما درصورتی که خرابی‌های تلفن سانترال پاناسونیک به مرکز تلفن سانترال مرتبط باشد باید برد دستگاه را جهت تعمیر یا تعویض به یکی از شعب نمایندگی تعمیر سانترال پاناسونیک انتقال دهید.

برای اتصال خط شهری به تلفن سانترال می تونی این مقاله رو دنبال کنی و جواب سوالاتت رو دریافت کنی!

تعمیر سانترال پاناسونیک

سایر خدمات تعمیر سانترال پاناسونیک

 • تعمیر بلندگو یا میکروفن سانترال پاناسونیک
 • رفع مشکل خرابی زنگ تلفن سانترال پاناسونیک
 • رفع مشکل عدم شارژ کافی و خرابی باطری
 • تعمیر تلفن بیسیم پاناسونیک
 • رفع مشکل کار نکردن تعدادی از کلیدهای سانترال پاناسونیک
 • تعمیر مدار شارژ سانترال پاناسونیک
 • تعمیر یا تعویض صفحه نمایش سانترال پاناسونیک
 • رفع خرابی‌های مرتبط با کلید هوک تلفن سانترال پاناسونیک
 • رفع مشکل خاموش و روشن شدن تلفن سانترال پاناسونیک
 • رفع مشکل عدم ارتباط گوشی و پایه تلفن سانترال پاناسونیک
 • رفع مشکل عدم ارتباط با منشی تلفنی

نمایندگی تعمیر سانترال پاناسونیک

نمایندگی تعمیر سانترال پاناسونیک به عنوان تنها نمایندگی رسمی تلفن سانترال پاناسونیک، خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه را به کاربران ارائه می‌دهد. بنابراین اگر از سانترال پاناسونیک استفاده می‌کنید و با مشکلی در این دستگاه روبه‌رو شده‌اید، می‌توانید از خدمات تعمیرات تخصصی سانترال پاناسونیک توسط نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک استفاده کنید؛ تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا درصورت لازم نیروها و تکنسین‌های متخصص نمایندگی سانترال پاناسونیک IHC به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

 

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید