اشتراک گذاری

تعمیر صفحه کلید تلفن پاناسونیک

یکی از اجزای مهم هر تلفن، صفحه کلید آن است. استفاده ی صحیح از تلفن در گرو سلامت دکمه های شماره گیر و سایر کلیدهای برنامه ریز دستگاه می باشد. اگر اختلالی در یکی از دکمه های تلفن وجود داشته باشد، ممکن است یک شماره گیری ساده چند ساعت وقت شما را بگیرید. این مسئله زمانی به شدت دردساز خواهد شد که شما برای برقراری تماس عجله داشته باشید. در این مقاله کلیه ی ابعاد مرتب با صفحه کلید تلفن پاناسونیک را شرح خواهیم داد.

تعمیرات صفحه کلید تلفن پاناسونیک

دلیل خرابی صفحه کلید تلفن پاناسونیک

دلیل اصلی خرابی صفحه کلید تلفن پاناسونیک و یا سایر برندهای موجود در بازار، استهلاک است. یک گوشی تلفن ممکن است روزانه چندین بار مورد استفاده قرار گیرد. اولین بخشی که کاربر برای برقراری تماس با آن در ارتباط است، دکمه های تلفن است.

بنابراین نحوه ی استفاده از این دکمه ها و شدت فشردن آن ها نیز حائز اهمیت است. البته پاناسونیک برند محبوبی می باشد که از مرغوب ترین لاستیک ها و مواد سازنده، دکمه های تلفن های مختلف خود را طراحی می کند. اما فرسودگی دکمه ها امری طبیعی است.

سفت شدن دکمه های صفحه کلید تلفن Panasonic

رایج ترین مشکلی که برای صفحه کلید تلفن پاناسونیک اتفاق می افتد، سفت شدن دکمه ها است. این مشکل معمولا ریشه در آلودگی ها، چربی ها و زباله هایی دارد که به مرور زمان میان شیار دکمه های تلفن قرار گرفته اند و فشردن آن ها را دشوار کرده اند. اما گاهی ممکن است دکمه بدون آلودگی سفت شود. 

این مسئله به علت خشک شدن لاستیک سازنده ی دکمه رخ می دهد. برای رفع مشکل سفت شدن دکمه های تلفن مناسب ترین راهکار پیشرو تمیز کردن صفحه کلید تلفن پاناسونیک است. اگر احساس می کنید از عهده ی تمیز کردن صفحه کلید تلفن برنخواهید آمد، از سرویس های نمایندگی رسمی پاناسونیک استفاده کنید.

قطعی اتصالات درونی صفحه کلید تلفن Panasonic

اگر دکمه های صفحه کلید تلفن پاناسونیک سفت نیستند؛ اما پس از فشردن آن ها تلفن هیچ واکنشی از خود نشان نمی دهد، احتمالا یک اختلال درونی کارایی دکمه ی صفحه کلید را مختل کرده است. اغلب اوقات این مشکل در اثر اصابت ضربه به گوشی رخ می دهد. برای رویارویی با مشکل عدم واکنش تلفن نسبت به فشردن دکمه ها، بهتر است ابتدا وضعیت خط تلفن را از طرف مخابرات چک کنید.

از طرفی می بایست عملکرد آداپتور دستگاه را بررسی نمایید. خرابی آداپتور یا وصل نبودن درست آن در برخی از تلفن ها می تواند به راحتی موجب از کار افتادگی دکمه های تلفن شود. در صورتی که مشکل کار نکردن دکمه های صفحه کلید ناشی از دو اختلال جزیی ذکر شده نیست، برای تعمیر تلفن پاناسونیک اقدام کنید.

تعمیر صفحه کلید تلفن پاناسونیک

تعمیر وضعیت صفحه کلید تلفن پاناسونیک

خوشبختانه تعمیر و بازیابی عملکرد صحیح صفحه کلید تلفن پاناسونیک، کار چندان پیچیده ای نیست. اما به هر حال از آنجا که باید گوشی تلفن باز شود، احتمال خطای کاری و شکل گیری اتصالی های داخلی وجود دارد. با حضور در نمایندگی رسمی پاناسونیک می توانید طی مدت زمان کوتاهی در بالاترین سطح کیفی ممکن شاهد تعمیر صفحه کلید تلفن Panasonic باشید.

کارشناسان ما پس از اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه کارایی اولیه ی صفحه کلید تلفن های قدیمی و جدید پاناسونیک را بازگردانی می کنند. خاطرنشان می نماییم که کلیه ی خدمات و سرویس های این مجموعه دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی هستند.

تعویض صفحه کلید تلفن پاناسونیک

ممکن است پس از بررسی تکنسین امکان تعمیر صفحه کلید تلفن پاناسونیک وجود نداشته باشد. پس در نتیجه تکنسین تلفن پاناسونیک را باز کرده و اقدام به تعویض صفحه کلید تلفن پاناسونیک می کند. در آخر و پس از تعویض کیپد تلفن پاناسونیک ، عملکرد کلیدها تست شده و دستگاه مطابق قبل، بسته می شود.

3.5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید