اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر تلویزیون پاناسونیک

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک با گارانتی نمایندگی پاناسونیک IHC  یکی از خدمات تخصصی است که در مرکز تعمیرات پاناسونیک انجام می گردد. کیفیت ساخت تلویزیون‌های پاناسونیک با تلویزیون‌های برندهای دیگر به ویژه تلویزیون‌های سامسونگ برابری می‌کند حتی خیلی از کاربران معتقدند که کیفیت ساخت تلویزیون‌های پاناسونیک نسبت به سایر تلویزیون‌ها بیشتر هم است به همین دلیل است که تلویزیون‌های پاناسونیک طرفداران زیادی دارند؛ البته کیفیت بالای ساخت تلویزیون به معنای خراب نشدن آن نیست!

تلویزیون‌های پاناسونیک نیز مانند سایر تلویزیون‌ها به دلیل استفاده نادرست دچار یکسری مشکلات می‌شوند و به تعمیرات تخصصی نیاز پیدا می‌کنند. اگر شما هم از کاربران تلویزیون‌های پاناسونیک هستید و با مشکلی در این تلویزیون روبه‌رو شدید، لازم نیست که نگران باشید تنها کافیست که تعمیرات تلویزیون پاناسونیک را به نمایندگی تعمیرات پاناسونیک بسپارید. اگر دوست دارید بیشتر با این مرکز و خدمات ویژه آن آشنا شوید در ادامه این مطلب با ما باشید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون panasonic در تهران

تعمیر تلویزیون پاناسونیک شامل چه مواردی می‌گردد؟

تعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیک : این قطعه که چند لامپ فلورسنت را شامل می‌شود نور را به پنل تابانده و موجب نمایش تصویر می‌شود. کارشناسان این مرکز پس از تشخیص لامپ‌های خراب یا نیم سوز اقدامات لازم برای تنظیم نور و اصلاح برد پاور را به انجام می‌رسانند. به این شکل ضمن تنظیم ولتاژ بک لایت، مشکل خرابی آن هم رفع می‌شود.

تعمیرات تلویزیون panasonic در نمایندگی

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون panasonic

 بروز مشکلاتی چون تیره یا محو شدن تصویر، وجود خطوط عمودی و کند شدن روند نمایش تصاویر در تلویزیون و مواردی از این قبیل به خرابی پنل مربوط می‌شود. در چنین مواردی لازم است فورا با نمایندگی تماس گرفته و مشکل را مطرح نمایید. پنل با ارزش‌ترین بخش تلویزیون است و بخش بزرگی از قیمت کل آن را شامل می‌شود.

تعمیر برد پاور تلویزیون پاناسونیک

خرابی این بخش باعث روشن نشدن دستگاه یا رفتن آن در حالت استند بای می‌شود. برد از بخش‌های کوچک الکترونیکی تشکیل شده و خرابی هر کدام از این بخش‌ها باعث از کار افتادن دستگاه به دلیل قطع جریان می شود. این قطعات اکثرا قابل تعمیر بوده اما در مواردی نیز باید تعویض شوند. تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل برای این قطعات نیز قابل اجراست.

تعمیر مین تلویزیون های panasonic

 این بخش مسئول پخش صدای تلویزیون بوده و با پخش تصویر نیز ارتباط دارد. تشخیص فنی خرابی این بخش موردی کاملا تخصصی است که نیاید به افراد ناوارد سپرده شود. در بخش صدا ممکن است مشکل به اسپیکر یا تنظیمات نیز مربوط باشد که لازم است توسط متخصص مربوطه تشخیص داده شود.

رفع مشکلات پرش تصویر تلویزیون پاناسونیک

 اینگونه خرابی در تلویزیون پاناسونیک به دلایلی از قبیل ضعیف شدن پنل، خرابی لامپ تصویر، مشکل در پاور یا مین یا منبع تغذیه مربوط می شود. تنها پس از تشخیص قطعی توسط کارشناس مجرب می‌توان نسبت به تعمیر اقدام نمود.

دیر روشن شدن تلویزیون

این نوع خرابی اغلب به دلیل مشکلاتی در برد تغذیه بوده و معمولا با موفقیت تعمیر می‌شود. اما به دلیل کلیدی بودن این قطعه لازم است حتما از متخصص مربوطه برای تعمیر آن درخواست شود.

برای تمام موارد فوق و مشکلات دیگری که ممکن است نیاز به تعمیر تلویزیون پاناسونیک  پیش بیاید می‌توانید به نمایندگی تلویزیون پاناسونیک مراجعه و درخواست کارشناس تعمیر نمایید یا با شماره های موجود در صفحه ی تماس با ما تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک

قیمت پنل تلویزیون پاناسونیک

پنل تلویزیون ممکن است در اثر موارد متعددی نظیر فشار، ضربه و آب خوردگی دچار مشکل شود و در عملکرد آن اختلال ایجاد شود. خطوطی که در اثر فشار و ضربه بر روی پنل تلویزیون ایجاد می شود پس از مدتی گسترش پیدا کرده و راهی جز تعویض پنل باقی نخواهد ماند. در موارد آب خوردگی اما برخی موارد و در صورتی که آسیب وارد شده شدید نباشد امکان تعمیر پنل وجود دارد، اما در صورتی که آب خوردگی زیاد باشد تنها راه حل برطرف کردن مشکل تعویض پنل است.

اما از طرفی نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که قیمت پنل تلویزیون عموما با قیمت تلویزیون برابری می کند و بنابراین اگر مشکل به وجود آمده در پنل شما به گونه ای باشد که برای برطرف کردن آن نیاز به تعویض پنل باشد، بهتر است به جای صرف هزینه برای تعویض پنل به گزینه های دیگر نیز فکر کنید. چرا که در برخی موارد خرید یک تلویزیون جدید به صرفه تر از صرف هزینه هنگفت برای تعویض پنل تلویزیون قدیمی و مستهلک است.

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در تنها نمایندگی رسمی تلویزیون پاناسونیک

عیب‌یابی تلویزیون پاناسونیک

مهم‌ترین کاری که هر تعمیرکار حرفه‌ای قبل از تعمیرات هر دستگاهی به ویژه تلویزیون انجام می‌دهد، عیب‌یابی تلویزیون است؛ درواقع تعمیرکار با عیب‌یابی تلویزیون، تشخیص خواهد داد که مشکل تلویزیون از کدام بخش آن است و کدام یک از قطعات آن باید تعمیر یا تعویض شوند؟ عیب‌یابی دقیق و البته درست تلویزیون به تعمیرکار کمک می‌کند که منشأ بروز مشکل در این دستگاه را به خوبی تشخیص داده و بدون هدر دادن زمان، مشکل تلویزیون را برطرف کند.

متاسفانه برخی از تعمیرکاران تلویزیون به دلیل مهارت و تجربه پایینی که دارند نمی‌توانند تلویزیون را به شیوه درستی عیب‌یابی کرده و منشأ مشکل آن را پیدا کنند از این‌رو بجای تعمیر یا تعویض قطعه آسیب‌دیده، موجب خرابی قطعه دیگری می‌شوند؛ اینجاست که ضرب‌المثل: “اومد ابروشو درست کنه زد چشمشو کور کرد” کاربرد پیدا می‌کند.

برای اینکه چنین اتفاقی برای شما نیافتد، بهتر است عیب‌یابی تلویزیون پاناسونیک را به تکنسین‌های متخصص و باتجربه نمایندگی تلویزیون پاناسونیک بسپارید.

تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک

جدا از اینکه عیب‌یابی تلویزیون پاناسونیک یکی از خدمات تخصصی نمایندگی تلویزیون پاناسونیک است، تعمیرات تلویزیون پاناسونیک نیز یکی دیگر از خدمات ویژه این مرکز است که به کاربران انواع مدل‌های تلویزیون پاناسونیک ارائه داده می‌شود.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک از تکنسین‌های متخصصی برخوردار است که مهارت بالایی در عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون پاناسونیک دارند از این‌رو پس از پیدا کردن منشأ بروز مشکل مربوطه در تلویزیون پاناسونیک با عیب‌یابی دقیق به تعمیرات تخصصی یا تعویض قطعه آسیب‌دیده می‌پردازند و در کسری از زمان با سرعت و کیفیت بالایی مشکل به وجود آمده برای تلویزیون شما را برطرف می‌کنند.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک با هزینه ی مناسب

رفع مشکلات تلویزیون‌های پاناسونیک

اگر شما هم با مشکل روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک روبه‌رو شده‌اید تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز جهت برطرف کردن این مشکل و تعمیر تلویزیون پاناسونیک به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

آن دسته از دوستانی که دوست دارند قبل از تعمیر تلویزیون خود بدانند که علت روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک چیست و چه چیزی باعث شده است که چنین بلایی بر سر تلویزیون آن‌ها بیاید؟ لازم است بدانند که خرابی برد پاور یا خرابی مین برد تلویزیون پاناسونیک منشأ این مشکل است.

برد پاور که به آن منبع تغذیه تلویزیون نیز گفته می‌شود برق شهری که 220 ولت است را دریافت کرده و آن را به برق مورد نیاز برای استفاده قطعات تلویزیون تبدیل می‌کند؛ یعنی برق 220 ولت شهری که از نوع AC است را به جریانی از نوع DC تبدیل می‌کند و سپس جریان برق را به مین برد انتقال می‌دهد تا تلویزیون روشن شود.

مین برد نیز که با نام‌های مادربرد و برد اصلی هم شناخته می‌شود وظیفه برقرار کردن ارتباط بین تمامی قطعات و اجزای تلویزیون را برعهده دارد. بنابراین بدیهی است که خرابی برد پاور یا مین برد، موجب روشن نشدن تلویزیون و از کار افتادن کامل این دستگاه می‌شود.

درضمن لازم است بدانید که دلیل اصلی خرابی برد پاور، نوسانات برق است و دلیل اصلی خرابی مین برد نیز اتصال لوازم جانبی و کابل‌های غیر استاندارد به تلویزیون و همچنین آبخوردگی و وارد شدن ضربه به تلویزیون است.

یکی دیگر از نشانه‌های خرابی برد پاور تلویزیون پاناسونیک، چشمک زدن چراغ پاور این دستگاه است؛ درواقع زمانی که برد پاور، آسیب دیده است و نمی‌تواند جریان برق را به مین برد انتقال دهد تا مین برد تلویزیون را روشن کند، چراغ پاور تلویزیون شروع به چشمک زدن می‌کند و تلویزیون هم روشن نمی‌شود.

درصورتی که چنین مشکلی برای تلویزیون شما نیز به وجود آمد با نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز جهت عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون پاناسونیک به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

تلویزیون روشن است و صدا دارد اما تصویر ندارد. اگر این مشکل عجیب و غریب برای تلویزیون شما نیز به وجود آمده است، لازم است بدانید که اکثر اوقات خرابی برد تیکان تلویزیون موجب بروز چنین مشکلی می‌شود.

آن دسته از دوستانی که با برد تیکان و نقش آن در تلویزیون آشنایی ندارد، لازم است بدانند که برد تیکان پل ارتباطی بین مین و فلت پنل یا همان صفحه نمایش تلویزیون است؛ به گونه‌ای که مین برد تصاویر را برای پخش شدن بر روی صفحه نمایش به برد تیکان انتقال می‌دهد، برد تیکان نیز پس از پردازش تصاویر و داده‌های ارسالی از مین برد، آن‌ها را به فلت پنل منتقل می‌کند تا تصاویر بر روی صفحه نمایش تلویزیون پخش شوند؛

به همین دلیل است که اولین موردی که تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک درصورت صدا داشتن اما تصویر نداشتن تلویزیون، مورد بررسی قرار می‌دهند، برد تیکان تلویزیون است.

یکی از مشکلات رایج تلویزیون‌های پاناسونیک، نمایش یک خط عمودی یا افقی وسط صفحه نمایش است که نشان می‌دهد پنل تلویزیون با مشکل روبه‌رو شده است. متاسفانه بروز چنین مشکلی نشان‌دهنده این نیست که می‌توان با تعمیر پنل تلویزیون، این دستگاه را مانند روز اولش کرد بلکه برای رفع چنین مشکلی باید کل پنل تلویزیون را تعویض کرد.

پنل یا همان صفحه نمایش تلویزیون به قدری اهمیت دارد که 70 درصد از ارزش تلویزیون را به خود اختصاص می‌دهد از این‌رو گران‌ترین قطعه تلویزیون به حساب می‌آید؛ تا حدی که برخی از تعمیرکاران درصورت بروز چنین مشکلی به کاربر توصیه می‌کنند که یک تلویزیون جدید بخرد.

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در محل

در صورت بروز هرگونه مشکلی برای تلویزیون خود لازم نیست که زمان و هزینه زیادی را صرف کنید تا این دستگاه را جهت تعمیرات به نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک بیاورید؛ تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا بجای اینکه شما به نمایندگی پاناسونیک بیایید، تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون پاناسونیک به منزل شما بیایند و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک را به شما ارائه دهند.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در کرج و تهران

یک خبر خوب برای کاربران کرجی و تهرانی؛ نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک هم در تهران و هم در کرج از شعبه‌های متعددی برخوردار می‌باشد؛ بنابراین کاربران کرجی و تهرانی نه تنها می‌توانند با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در کرج و تهران از خدمات ویژه این مرکز بهره‌مند شوند بلکه می‌توانند از خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل توسط نمایندگی رسمی پاناسونیک نیز استفاده کنند.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک به عنوان تنها نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون پاناسونیک توانسته است رضایت همه مشتریان خود را جلب کند چراکه خدمات ویژه عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه می‌دهد.

از همه مهم‌تر اینکه خدمات این مرکز توسط نیروهای متخصص و کارکشته‌ با سرعت و کیفیت بالایی ارائه داده می‌شوند که موجب شده است نام نمایندگی رسمی پاناسونیک از زبان هیچ کدام از کاربران این تلویزیون نیافتد.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک
5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *