اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون پاناسونیک

در این مطلب با نحوه تعمیر تلویزیون پاناسونیک و چگونگی ترمیم و تعویض قطعات آن آشنا می شوید. تعمیرات تلویزیون پاناسونیک و سایر برندها، در شرایطی انجام می شود که مشکلات این دستگاه ادامه دار بوده و مدام تکرار شوند.

در این شرایط باید تلویزیون توسط یک تعمیرکار ماهر بررسی شده و اجزای آسیب دیده آن شناسایی و تعمیر یا تعویض شوند. به یاد داشته باشید که تعمیر تلویزیون پاناسونیک یک اقدام تخصصی است و به هیچ عنوان نباید توسط کاربران عادی انجام شود. شما می توانید برای رفع مشکلات تلویزیون خود توسط تیمی مجرب و متعهد، با نمایندگی Panasonic تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در محل

در صورت بروز هرگونه مشکلی برای تلویزیون خود لازم نیست که زمان و هزینه زیادی را صرف کنید تا این دستگاه را جهت تعمیرات به نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک بیاورید؛ تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا بجای اینکه شما به نمایندگی پاناسونیک بیایید، تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون پاناسونیک به منزل شما بیایند و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک را به شما ارائه دهند.

می خوای بدونی دلیل خاموش و روشن شدن تلویزیون پاناسونیک چیه؟ پس با خوندن این مقاله با من باش 🧐

نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک در کرج و تهران

یک خبر خوب برای کاربران کرجی و تهرانی؛ نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک هم در تهران و هم در کرج از شعبه‌های متعددی برخوردار می‌باشد؛ بنابراین کاربران کرجی و تهرانی نه تنها می‌توانند با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در کرج و تهران از خدمات ویژه این مرکز بهره‌مند شوند بلکه می‌توانند از خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل توسط نمایندگی رسمی پاناسونیک نیز استفاده کنند.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک شامل چه مواردی می‌گردد؟

تعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیک

تعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیک  این قطعه که چند لامپ فلورسنت را شامل می‌شود نور را به پنل تابانده و موجب نمایش تصویر می‌شود. کارشناسان این مرکز پس از تشخیص لامپ‌های خراب یا نیم سوز اقدامات لازم برای تنظیم نور و اصلاح برد پاور را به انجام می‌رسانند. به این شکل ضمن تنظیم ولتاژ بک لایت، مشکل خرابی آن هم رفع می‌شود.

تعمیرات تلویزیون panasonic در نمایندگی

تعمیر تلویزیون پاناسونیک با مشکل کم نور شدن ال سی دی 

یکی از مشکلاتی که تکنسین های تعمیر تلویزیون پاناسونیک برای برطرف کردن آن تلاش می کنند، کم نور شدن نمایشگر است. در این حالت نور ال سی دی کم شده و تصاویر، وضوح کافی را ندارند.

این مشکل به دلایلی همچون روشن ماندن تلویزیون به مدت طولانی، آسیب دیدگی بک لایت، ثابت ماندن یک تصویر به هم ریختن تنظیمات کاهش کیفیت فسفر به کار رفته در تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی و پلاسما و مواردی از این دست ایجاد می شود.

برای رفع مشکل کم نور شدن ال سی دی تلویزیون پاناسونیک، اجزای ذکر شده بررسی شده و در صورت نیاز، تعمیر یا تعویض می شوند.

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون panasonic

 بروز مشکلاتی چون تیره یا محو شدن تصویر، وجود خطوط عمودی و کند شدن روند نمایش تصاویر در تلویزیون و مواردی از این قبیل به خرابی پنل مربوط می‌شود. در چنین مواردی برای دریافت خدمات تعمیر و تعویض پنل لازم است فورا با نمایندگی تماس گرفته و مشکل را مطرح نمایید. پنل با ارزش‌ترین بخش تلویزیون است و بخش بزرگی از قیمت کل آن را شامل می‌شود.

تعمیر برد پاور تلویزیون پاناسونیک

خرابی این بخش باعث روشن نشدن دستگاه یا رفتن آن در حالت استند بای می‌شود. برد از بخش‌های کوچک الکترونیکی تشکیل شده و خرابی هر کدام از این بخش‌ها باعث از کار افتادن دستگاه به دلیل قطع جریان می شود. این قطعات اکثرا قابل تعمیر بوده اما در مواردی نیز باید تعویض شوند. تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل برای این قطعات نیز قابل اجراست.

تعمیر مین تلویزیون های panasonic

 این بخش مسئول پخش صدای تلویزیون بوده و با پخش تصویر نیز ارتباط دارد. تشخیص فنی خرابی این بخش موردی کاملا تخصصی است که نیاید به افراد ناوارد سپرده شود. در بخش صدا ممکن است مشکل به اسپیکر یا تنظیمات نیز مربوط باشد که لازم است توسط متخصص مربوطه تشخیص داده شود.

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

رفع مشکلات پرش تصویر تلویزیون پاناسونیک

 اینگونه خرابی در تلویزیون پاناسونیک به دلایلی از قبیل ضعیف شدن پنل، خرابی لامپ تصویر، مشکل در پاور یا مین یا منبع تغذیه مربوط می شود. تنها پس از تشخیص قطعی توسط کارشناس مجرب می‌توان نسبت به تعمیر اقدام نمود.

دیر روشن شدن تلویزیون

این نوع خرابی اغلب به دلیل مشکلاتی در برد تغذیه بوده و معمولا با موفقیت تعمیر می‌شود. اما به دلیل کلیدی بودن این قطعه لازم است حتما از متخصص مربوطه برای تعمیر آن درخواست شود.

برای تمام موارد فوق و مشکلات دیگری که ممکن است نیاز به تعمیر تلویزیون پاناسونیک  پیش بیاید می‌توانید به نمایندگی تلویزیون پاناسونیک مراجعه و درخواست کارشناس تعمیر نمایید یا با شماره های موجود در صفحه ی تماس با ما تماس بگیرید.

تعمیر و تعویض تلویزیون پاناسونیک

صدا نداشتن تلویزیون پاناسونیک

این احتمال وجود دارد که علی رغم روشن بودن تلویزیون، صدایی از آن شنیده نشود. برای فهمیدن علت این اتفاق باید مراحل عیب یابی تلویزیون طی شود. یکی از کارهایی که باید انجام دهید راه اندازی مجدد تلویزیون است. تلویزیون خود را خاموش کنید. 

آن را از برق بکشید و پس از چند دقیقه روشن کنید. اگر پس از راه اندازی مجدد تلویزیون هنوز صدایی شنیده نمی شود، یک بلندگوی خارجی را از طریق eARC یا خروجی هدفون وصل کنید. همچنین می‌توانید بلندگوها یا هدفون‌های بلوتوث خود را با تلویزیون سینک کنید. اگر صدا از دستگاه بلوتوث خارج شود، آسیب از بلندگوهای داخلی تلویزیون است. (بلندگوهای تلویزیون احتمالا خراب است و یناز به تعمیر یا تعویض دارند). اگر در حال تماشای ویدیو از درگاه USB هستید، ممکن است بخواهید منابع ویدیویی دیگر را امتحان کنید. اگر صدا در تلویزیون رایگان یا پلتفرم‌ های پخش کار کند، احتمالاً تلویزیون زبان صوتی یا رمزگذاری ویدیو را نمی‌شناسد. 

در این صورت، فایل ویدیویی را به فرمت سازگار با تلویزیون خود تبدیل کنید. اگر هیچ یک از این اقدامات نتیجه نداشت، احتمالاً مشکل در یکی از اجزای تقویت کننده تلویزیون است. در این شرایط تعمیر تلویزیون پاناسونیک ساده است و با تعویض تراشه آی سی اشکالات پیش آمده در آن رفع می‌شود. تعویض آی سی صوتی یک کار تخصصی است و باید توسط تکنسین تعمیرات تلویزیون انجام شود.

.

تلویزیونت صدا داره اما تصویر نداره؟ نمی دونی چرا؟ نمیدونی باید چیکار کنی؟ حتی نمی دونی به کجا باید مراجعه کنی که معتبر و قابل اعتماد باشه؟ همین الان تلفن و بردار و با شماره هایی که تو سایت اعلام شده تماس بگیر  📞

خرابی رنگ تلویزیون پاناسونیک (نمایش رنگ های بیش از حد آبی یا سبز)

ممکن است متوجه شوید که صفحه تلویزیون رنگ های آبی یا سبز را بیش از حد نمایش میدهد. این اتفاق معمولا به این دلیل روی می دهد که تعادل رنگ سفید تلویزیون شما روی سرد تنظیم شده است. خوشبختانه رفع این ایراد با اندک دستکاری در بخش تنظیمات امکان پذیر است. برای رفع مشکلات رنگ در این شرایط کافی است که تلویزیون خود را کالیبره کنید. 

کالیبره کردن تلویزیون شما نه تنها رنگ های تند را برطرف می کند، بلکه به شما کمک می کند بهترین رنگ ها را از تلویزیون خود دریافت کنید. برای کالیبره کردن تلویزیون، باید به تنظیمات تصویر تلویزیون خود دسترسی داشته باشید تا برخی تنظیمات را تغییر دهید. هر تنظیمات تصویر مربوط به فیلم بهترین کالیبراسیون رنگ را خواهد داشت. 

بهتر است آن را روی تنظیمات Movie یا Cinema قرار دهید تا دمای رنگ خوبی داشته باشد. اگر تلویزیون شما این ویژگی را ندارد، باید تعادل رنگ سفید یا دمای رنگ را تنظیم کنید. آن را روی گرم تنظیم کنید تا یک تنظیم رنگ مدرج دریافت کنید. اگر تنظیمات گرم وجود نداشته باشد، یا اگر تنظیمات گرم متفاوتی وجود دارد، باید پیمایش کنید و آزمایش کنید که کدام تصویر دارای کمترین سطح آبی و سبز و بالاترین سطوح قرمز و صورتی است. 

در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در واحد تعمیر تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید.

وصل نشدن تلویزیون پاناسونیک به وای فای

وصل نشدن به Wi-Fi یک مشکل نسبتا رایج در تلویزیون های هوشمند امروزی، صرف نظر از برند آنهاست. برای آزمایش اینکه تلویزیون شما مقصر اصلی است یا روتر Wi-Fi ، باید بررسی کنید که آیا دستگاه های دیگر می توانند به شبکه متصل شوند یا خیر. با استفاده از Wi-Fi، یک ویدیو را در شبکه های اجتماعی بر روی لپ تاپ یا تلفن هوشمند خود پخش کنید. 

اگر اتصال انجام شده و ویدئو انتخابی پخش شد پس وای فای شما مشکلی ندارد. سعی کنید اتصال یک دستگاه به وای فای را غیرفعال کنید و در ادامه ببینید آیا تلویزیون شما به روتر وصل می شود یا خیر. (روتر وای فای خانگی معمولی برای تعداد دستگاه هایی که می توانند به آن متصل شوند محدودیت دارد). 

اگر تلویزیون شما به وای فای متصل شود، به این معنی است که ایراد از تعدد دستگاه های وصل شده به وای فای بوده است. پس باید از این به بعد مراقب تعداد دستگاه های وصل شده به روتر باشید. اما اگر هنوز تلویزیون شما به وای فای وصل نمی شود، سعی کنید تلویزیون و روتر خود را با جدا کردن آنها از منبع برق و دوشاخه، مجدد راه اندازی کنید و بعد از یک دقیقه آنها را روشن کنید. 

اگر تلویزیون همچنان به روتر وصل نمی شود، باید دستگاه‌های دیگری را که ممکن است از همان پهنای باند استفاده کنند، بررسی کنید. اگر روتر شما از پهنای باند دوگانه پشتیبانی می کند، سعی کنید تلویزیون خود را به پهنای باند وسیع تر 5 گیگاهرتز وصل کنید تا پهنای باند 2.4 گیگاهرتز را کاهش دهید. اگر همچنان تلویزیون مشکل دارد، وصل نشدن تلویزیون به وای فای می تواند به دلیل فاصله زیاد بین تلویزیون و روتر باشد. 

این فاصله را به حداقل برسانید. اگر استفاده از کابل اترنت برای مسیریابی به محل تلویزیون غیرعملی است، برای بهبود سیگنال روتر خود، یک توسعه دهنده یا تکرارکننده Wi-Fi را در نظر بگیرید. در صورت ادامه داشتن مشکل بهتر است برای بررسی تخصصی‌تر دستگاه با کارشناس تعمیر تلویزیون پاناسونیک تماس گرفته و اشکال پیش آمده را با وی در میان بگذارید.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در تهران و کرج

تعمیر فلت تلویزیون پاناسونیک

فلت تلویزیون که به عنوان کابل تصویر نیز شناخته می شود. خرابی های این قطعه با نشانه هایی مانند نمایش ندادن تصویر، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، بروز خطوط افقی و عمودی و غیره دیده می شود. تعمیر فلت تلویزیون پاناسونیک شامل جایگزینی فلت معیوب، تعمیر اتصالات کابل، چک کردن کابل برق و سایر عملیات مربوط به فلت می شود. همچنین، در صورت لزوم، ما در مرکز تعمیر تلویزیون پاناسونیک می توانیم به روز رسانی ها، تنظیمات و رفع مشکلات دیگر مربوط به تلویزیون پاناسونیک شما را نیز انجام دهیم.

تعمیر پاور تلویزیون پاناسونیک

اغلب مشکلاتی که منجر به روشن نشدن تلویزیون یا خاموش و روشن شدن آن می شود، به دلیل ایراد در پاور است. این اشکال می تواند برای قطعات دیگر نیز مشکل ساز شود. اگر می بینید که برق تلویزیون مدام قطع و وصل می شود، دستگاه را خاموش کنید و با مرکز تعمیر تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید. قطع و وصل شدن برق می تواند باعث شک الکتریکی و از کار افتادن دستگاه شود. تکنسین پس از بررسی اولیه اعلام خواهد کرد که مشکل از کابل های برق است یا اینکه در برد دستگاه ایرادی وجود دارد که نمی تواند جریان برق را در تلویزیون نگه دارد.

تعمیر آبخوردگی تلویزیون پاناسونیک

اصولاً هرگونه نم، رطوبت و آبخوردگی، دستگاه های الکترونیکی را دچار ایراد می کند. اگر به هر دلیل مایعات روی تلویزیون ریخت، باید بلافاصله آن را خاموش کرده و با مرکز تعمیر تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید. در چنین شرایطی سعی نکنید خودتان تلویزیون را خشک کنید یا هرگونه اقدام دیگری برای رفع مشکل انجام دهید. درعوض با ما تماس بگیرید و درخواست حضور تکنسین در محل ثبت کنید تا متخصص به محل اعزام شده و مشکل را از نزدیک بررسی کند.

قیمت پنل تلویزیون پاناسونیک

پنل تلویزیون ممکن است در اثر موارد متعددی نظیر فشار، ضربه و آب خوردگی دچار مشکل شود و در عملکرد آن اختلال ایجاد شود. خطوطی که در اثر فشار و ضربه بر روی پنل تلویزیون ایجاد می شود پس از مدتی گسترش پیدا کرده و راهی جز تعویض پنل باقی نخواهد ماند. در موارد آب خوردگی اما برخی موارد و در صورتی که آسیب وارد شده شدید نباشد امکان تعمیر پنل وجود دارد، اما در صورتی که آب خوردگی زیاد باشد تنها راه حل برطرف کردن مشکل تعویض پنل است.

اما از طرفی نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که قیمت پنل تلویزیون عموما با قیمت تلویزیون برابری می کند و بنابراین اگر مشکل به وجود آمده در پنل شما به گونه ای باشد که برای برطرف کردن آن نیاز به تعویض پنل باشد، بهتر است به جای صرف هزینه برای تعویض پنل به گزینه های دیگر نیز فکر کنید. چرا که در برخی موارد خرید یک تلویزیون جدید به صرفه تر از صرف هزینه هنگفت برای تعویض پنل تلویزیون قدیمی و مستهلک است.

عیب‌یابی تلویزیون پاناسونیک

مهم‌ترین کاری که هر تعمیرکار حرفه‌ای قبل از تعمیرات هر دستگاهی به ویژه تلویزیون انجام می‌دهد، عیب‌یابی تلویزیون است؛ درواقع تعمیرکار با عیب‌یابی تلویزیون، تشخیص خواهد داد که مشکل تلویزیون از کدام بخش آن است و کدام یک از قطعات آن باید تعمیر یا تعویض شوند؟

عیب‌یابی دقیق و البته درست تلویزیون به تعمیرکار کمک می‌کند که منشأ بروز مشکل در این دستگاه را به خوبی تشخیص داده و بدون هدر دادن زمان، مشکل تلویزیون را برطرف کند.

متاسفانه برخی از تعمیرکاران تلویزیون به دلیل مهارت و تجربه پایینی که دارند نمی‌توانند تلویزیون را به شیوه درستی عیب‌یابی کرده و منشأ مشکل آن را پیدا کنند از این‌رو بجای تعمیر یا تعویض قطعه آسیب‌دیده، موجب خرابی قطعه دیگری می‌شوند؛ اینجاست که ضرب‌المثل: “اومد ابروشو درست کنه زد چشمشو کور کرد” کاربرد پیدا می‌کند.

برای اینکه چنین اتفاقی برای شما نیافتد، بهتر است عیب‌یابی تلویزیون پاناسونیک را به تکنسین‌های متخصص و باتجربه نمایندگی تلویزیون پاناسونیک بسپارید.

تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک

جدا از اینکه عیب‌یابی تلویزیون پاناسونیک یکی از خدمات تخصصی نمایندگی تلویزیون پاناسونیک است، تعمیرات تلویزیون پاناسونیک نیز یکی دیگر از خدمات ویژه این مرکز است که به کاربران انواع مدل‌های تلویزیون پاناسونیک ارائه داده می‌شود.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک از تکنسین‌های متخصصی برخوردار است که مهارت بالایی در عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون پاناسونیک دارند از این‌رو پس از پیدا کردن منشأ بروز مشکل مربوطه در تلویزیون پاناسونیک با عیب‌یابی دقیق به تعمیرات تخصصی یا تعویض قطعه آسیب‌دیده می‌پردازند و در کسری از زمان با سرعت و کیفیت بالایی مشکل به وجود آمده برای تلویزیون شما را برطرف می‌کنند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک

رفع مشکلات تلویزیون‌های پاناسونیک

اگر شما هم با مشکل روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک روبه‌رو شده‌اید تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز جهت برطرف کردن این مشکل و تعمیر تلویزیون پاناسونیک به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

آن دسته از دوستانی که دوست دارند قبل از تعمیر تلویزیون خود بدانند که علت روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک چیست و چه چیزی باعث شده است که چنین بلایی بر سر تلویزیون آن‌ها بیاید؟ لازم است بدانند که خرابی برد پاور یا خرابی مین برد تلویزیون پاناسونیک منشأ این مشکل است.

برد پاور که به آن منبع تغذیه تلویزیون نیز گفته می‌شود برق شهری که 220 ولت است را دریافت کرده و آن را به برق مورد نیاز برای استفاده قطعات تلویزیون تبدیل می‌کند؛ یعنی برق 220 ولت شهری که از نوع AC است را به جریانی از نوع DC تبدیل می‌کند و سپس جریان برق را به مین برد انتقال می‌دهد تا تلویزیون روشن شود.

مین برد نیز که با نام‌های مادربرد و برد اصلی هم شناخته می‌شود وظیفه برقرار کردن ارتباط بین تمامی قطعات و اجزای تلویزیون را برعهده دارد. بنابراین بدیهی است که خرابی برد پاور یا مین برد، موجب روشن نشدن تلویزیون و از کار افتادن کامل این دستگاه می‌شود.

درضمن لازم است بدانید که دلیل اصلی خرابی برد پاور، نوسانات برق است و دلیل اصلی خرابی مین برد نیز اتصال لوازم جانبی و کابل‌های غیر استاندارد به تلویزیون و همچنین آبخوردگی و وارد شدن ضربه به تلویزیون است.

یکی دیگر از نشانه‌های خرابی برد پاور تلویزیون پاناسونیک، چشمک زدن چراغ پاور این دستگاه است؛ درواقع زمانی که برد پاور، آسیب دیده است و نمی‌تواند جریان برق را به مین برد انتقال دهد تا مین برد تلویزیون را روشن کند، چراغ پاور تلویزیون شروع به چشمک زدن می‌کند و تلویزیون هم روشن نمی‌شود.

درصورتی که چنین مشکلی برای تلویزیون شما نیز به وجود آمد با نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز جهت عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون پاناسونیک به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

تلویزیون روشن است و صدا دارد اما تصویر ندارد. اگر این مشکل عجیب و غریب برای تلویزیون شما نیز به وجود آمده است، لازم است بدانید که اکثر اوقات خرابی برد تیکان تلویزیون موجب بروز چنین مشکلی می‌شود.

آن دسته از دوستانی که با برد تیکان و نقش آن در تلویزیون آشنایی ندارد، لازم است بدانند که برد تیکان پل ارتباطی بین مین و فلت پنل یا همان صفحه نمایش تلویزیون است؛ به گونه‌ای که مین برد تصاویر را برای پخش شدن بر روی صفحه نمایش به برد تیکان انتقال می‌دهد، برد تیکان نیز پس از پردازش تصاویر و داده‌های ارسالی از مین برد، آن‌ها را به فلت پنل منتقل می‌کند تا تصاویر بر روی صفحه نمایش تلویزیون پخش شوند؛

به همین دلیل است که اولین موردی که تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک درصورت صدا داشتن اما تصویر نداشتن تلویزیون، مورد بررسی قرار می‌دهند، برد تیکان تلویزیون است.

یکی از مشکلات رایج تلویزیون‌های پاناسونیک، نمایش یک خط عمودی یا افقی وسط صفحه نمایش است که نشان می‌دهد پنل تلویزیون با مشکل روبه‌رو شده است. متاسفانه بروز چنین مشکلی نشان‌دهنده این نیست که می‌توان با تعمیر پنل تلویزیون، این دستگاه را مانند روز اولش کرد بلکه برای رفع چنین مشکلی باید کل پنل تلویزیون را تعویض کرد.

پنل یا همان صفحه نمایش تلویزیون به قدری اهمیت دارد که 70 درصد از ارزش تلویزیون را به خود اختصاص می‌دهد از این‌رو گران‌ترین قطعه تلویزیون به حساب می‌آید؛ تا حدی که برخی از تعمیرکاران درصورت بروز چنین مشکلی به کاربر توصیه می‌کنند که یک تلویزیون جدید بخرد.

6 بار چشمک زدن تلویزیون پاناسونیک مربوط به خرابی بردهای اسکن افقی و عمودی صفحه می باشد.

اگر روشنایی صفحه تلویزیون پاناسونیک شما ناگهان تغییر کرد و کم نور شده موارد زیر را بررسی کنید:

 • بررسی تنظیمات روشنایی خودکار
 • غیر فعال کردن حسگر نور محیط که معمولاً می‌توانید آن را از تنظیمات Picture غیرفعال کنید.
 • اگر تنظیم سنسور روشن باشد، روشنایی صفحه تلویزیون برای مطابقت با نور محیط تغییر می کند.

چناچه مشکل پابرجا بود با نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید.

از دلایل اصلی ظاهر شدن لکه سیاه روی تصویر تلویزیون پاناسونیک می توان به موارد زشیر اشاره کرد :

 • خرابی پنل تلویزیون پاناسونیک
 • پیکسل سوختگی
 • خرابی بک لایت
 • ضربه خوردن به صفحه
 • استفاده طولانی مدت از تلویزیون پاناسونیک

جهت عیب یابی و رفع مشکل با نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید.

از دلایل پرش تصویر در تلویزیون پاناسونیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. خرابی پنل تلویزیون
 2. خرابی بک لایت تلویزیون
 3. خرابی پاور تلویزیون
 4. خرابی مین برد تلویزیون
 5. خرابی منبع تغذیه تلویزیون
 6. بهم خوردن تنظیمات تلویزیون

در صورت بروز مشکل با تیم فنی نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید.

ریست کردن تلویزیون پاناسونیک

ریست کردن تلویزیون پاناسونیک می‌تواند در برخی موارد می‌تواند اشکالات پیش آمده در این دستگاه (به ویژه ایرادات نرم افزاری) را برطرف کند. خوشبختانه ریست کردن تلویزیون کار ساده‌ای است و شما می‌توانید به راحتی آن را با فشار دادن چند دکمه انجام دهید. برای ریست کردن تلویزیون (بازگرداندن تنظیمات تلویزیون به حالت کارخانه و پیش فرض) ابتدا دکمه منو «Menu » را روی کنترل از راه دور همراه با تلویزیون پاناسونیک فشار دهید. 

در زیر گزینه صوتی یا همان “Audio” لیست دیگری از گزینه ها برای شما به نمایش در می‌آید. برای بازنشانی تنظیمات “Bass,” “Treble” و «Balance» به تنظیمات پیش‌فرض کارخانه، «Reset» را انتخاب کنید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در واحد تعمیر تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک به عنوان تنها نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون پاناسونیک توانسته است رضایت همه مشتریان خود را جلب کند چراکه خدمات ویژه عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه می‌دهد.

از همه مهم‌تر اینکه خدمات این مرکز توسط نیروهای متخصص و کارکشته‌ با سرعت و کیفیت بالایی ارائه داده می‌شوند که موجب شده است نام نمایندگی رسمی پاناسونیک از زبان هیچ کدام از کاربران این تلویزیون نیافتد.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل

تعمیر، نصب و سرویس تلویزیون پاناسونیک در محل توسط کارشناس مجرب و متخصص با تجهیزات مدرن و دانش فنی روز دنیا در نمایندگی تلویزیون پاناسونیک

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی این محصولات است. این روزها وجود تلویزیون در هر محیط، از منزل گرفته تا ادارات و بانک‌ها امری عادی است. استفاده طولانی مدت از این صفحه‌های نمایشگر و بروز مشکلات فنی در آنها گاه نیاز به انجام تعمیرات را پدید می‌آورد.

پیچیدگی سیستم داخلی تلویزیون‌های پاناسونیک باعث شده تا نتوان آنها را توسط افراد غیر متخصص تعمیر نمود. در این مطلب شما را با موارد تعمیر تلویزیون و خدمات ارائه شده در نماینگی پاناسونیک آشنا می‌کنیم. هم‌چنین درباره عمده ‌ترین موارد تعمیر این نوع تلویزیون با شما سخن خواهیم گفت.

چرا تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل آسان‌تر است؟

لابد برای شما هم پیش آمده که تلویزیون منزل یا محل کارتان دچار خرابی شده و نیاز به سرویس پیدا کند. مشکل خرابی از یکسو و دردسرهای جابجایی تا محل تعمیر از سوی دیگرایجاد دردسر می‌کند. نمایندگی تلویزیون پاناسونیک برای کم کردن این دسته مشکلات سرویس‌های تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل را برای مشتریان خود تدارک دیده است.

این خدمات که از طرف نمایندگی ارائه می‌شود کار را برای کارشناس تعمیر و دارندگان تلویزیون پاناسونیک راحت‌تر می کند. با در اختیار داشتن این امکانات، صرف نظر از حذف هزینه‌های حمل و جابجایی از نظر زمان هم صرفه جویی خوبی صورت می‌گیرد.

تعمیرات تلویزیون پاناسونیک توسط چه کسانی انجام می‌شود؟

بخش تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در نمایندگی پاناسونیک مرکز سخت افزار ایران، توسط کارشناسان دوره دیده و مهندسین با سابقه انجام می شود. انجام بررسی اولیه، جزو مراحل روتین کار بوده و تنها پس از تشخیص نوع نقص و عیب یابی کامل نسبت به تعمیر دستگاه اقدام می شود.

لازم به یادآوری است که متاسفانه در برخی موارد مراکزی بدون داشتن مجوزهای لازم اقدام به تعمیر و سرویس تلویزیون پاناسونیک به صورت غیر مجاز می‌نمایند. این عملکرد در برخی موارد با خرابی تلویزیون یا صدمات جبران ناپذیر برای آن همراه است. لذا در هنگام نیاز به تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل حتما با مرکز مجاز تعمیر تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید.

علل اصلی خرابی در تلویزیون های پاناسونیک

این نمونه تلویزیون هم مانند سایر مدلها ممکن است به دلایل مختلف دچار مشکلاتی شده و نیز به تعمیر پیدا کند. این مشکلات عمدتا شامل موارد زیر می‌گردد:

 • عدم استفاده صحیح از دستگاه
 • کارکرد طولانی تلویزیون
 • نوسانات ناگهانی برق و فشار به سیستم الکترونیک تلویزیون
 • ضربه ، فشار و آسیب‌های فیزیکی به تلویزیون
 • عدم استفاده از محافظ برق
 • آیخوردگی تلویزیون
 • تمیز نکردن تلویزیون پاناسونیک
5/5 (7 امتیاز)
اشتراک گذاری

6 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • مهدی نورمحمدی
  03/06/2024 22:42

  درود بر شما!
  تلویزیون پاناسونیک مدل TX-47ASW654 چند روز است روشن نمیشود! کنترل از راه دور نمی‌تواند تلویزیون را روشن کند و باید با دکمه روی خود تلویزیون این کار را انجام داد! وقتی دکمه را فشار میدهیم چراغ سبز رنگ با سرعت ۸ بار چشمک میزند و با یک مکث کوتاه دوباره ۸ بار دیگر چشمک میزند، در حین چشمک زدن تلویزیون سه بار سعی میکند پنل را روشن کند و صفحه سه بار سفید میشود ولی موفق نمی‌شود! در نهایت چراغ قرمز هر چهار ثانیه یکبار چشمک میزند و تلویزیون بدون صدا و تصویر ثابت می‌ماند.
  خواهشمندم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 • سلام تلویزیون پاناسونیکم یه لکه سیاه روش افتاده.تعمیر میشه؟

  پاسخ
  • درود بر شما کاربر گرامی
   ایجاد لکه یا نقاط سیاه بر روی تصویر تلویزیون شما می تواند به دلیل پیکسل سوختگی باشد. اما برای بررسی بیشتر و عیب یابی تخصصی لطفا اط طریق شماره های اعلام شده در سایت با شماره های اعلام شده در سایت تماس بگیرید.

   پاسخ
 • روزبه صالحی
  30/04/2023 12:59

  سلام تلویزیون من آپدیت داده آپدیتش کنم؟

  پاسخ
 • حسن آقامیری
  30/04/2023 12:58

  سلام تلویزیون من وسط پخش هی قطع و وصل میشه دلیلش چیه؟

  پاسخ
  • درود بر شما کاربر عزیز. از همراهی شما سپاسگزاریم.
   مشکل تلویزیون شما می تواند نرم افزاری و یا سخت افزاری باشد. بهتر است برای عیب یابی تخصصی تلویزیون خود به یک تکنسین ماهر بسپارید. برای اطلاع از دریافت خدمات تعمیرات نیز میتوانید با شماره های اعلام شده در سایت تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید