اشتراک گذاری

تعمیر برد پاور تلویزیون پاناسونیک

برد پاور تلویزیون پاناسونیک یا هر برند دیگری بخش مهمی است که ولتاژ لازم برای فعالیت کلی تلویزیون و نمایش تصاویر را مهیا می سازد. کوچک ترین اختلال در ساختار این برد به طور کامل کارایی تلویزیون را از بین می برد. عموما خرابی های برد پاور تلویزیون در اثر نوسانات ناهنجار برق شکل می گیرد. اما استفاده ی نادرست کاربر نیز همواره عاملی برای خرابی اجزای مختلف تلویزیون است. به هر حال مشکل هر چه که باشد باید به سرعت تعمیر شود تا خرابی از قطعه ای به قطعه ی دیگر سرایت نکند. چرا که خرابی پاور می تواند باعث انتقال نادرست ولتاژ برق به اجزای مختلف تلویزیون شود. ادامه ی این مطلب را از دست ندهید تا با جنبه های اصلی تعمیر پاور تلویزیون پاناسونیک آشنا شوید.

برد پاور تلویزیون پاناسونیک

چرا برد پاور تلویزیون پاناسونیک از کار می افتد؟

همان طور که اشاره شد، نوسانات برق و بی احتیاطی های کاربران دو عامل اصلی خرابی برد پاور تلویزیون پاناسونیک یا سایر برندهای موجود در بازار می باشد. آبخوردگی و نفوذ مایعات شیمیایی به داخل تلویزیون اتفاقاتی هستند که در اثر بی احتیاطی کاربر می تواند برد پاور  را به سمت مرگ ببرد. این مسئله با مواردی چون نشتی خازن ها و سولفاته شدن آن ها، از کار افتادگی پایه‌های برد، اتصالی قطعات ترانزیستوری هیت سینک و … همراه می شود و برد پاور از کار می افتد.

در این مواقع برای انجام تعمیرات تلویزیون پاناسونیک خود حتما باید از یک متخصص و تکنسین مجرب کمک بگیرید.

چه زمانی تعمیر برد پاور panasonic ضروری است؟

اگر تلویزیون پاناسونیک دیگر قدرتی در روشن شدن ندارد، احتمالا زمان تعمیر برد پاور تلویزیون پاناسونیک رسیده است. فراموش نکنید که در چنین شرایطی فشار بیش از حد به دکمه ی خاموش و روشن دستگاه و یا ضربه زدن به قسمت پشت آن می تواند وضعیت را بدتر کند و هزینه ی تعمیراتی را افزایش دهد. دیر روشن شدن تلویزیون، توقف طولانی مدت تلویزیون برای روشن کردن چراغ سبز رنگ پاور و خاموشی ناگهانی تلویزیون نیز از دیگر علائمی هستند که بر خرابی برد پاور پاناسونیک دلالت دارند. در هر حال نمایندگی تلویزیون پاناسونیک همواره آماده خدمت رسانی بوده و می تواند شما را در مسیر تعمیر برد پاور پاناسونیک همراهی کند. خاطرنشان می نماییم که کلیه اقدامات تعمیراتی نمایندگی رسمی پاناسونیک مطابق با پارامترهای استاندارد شکل می گیرند.

برای تعمیر برد پاور پاناسونیک چه قدر باید هزینه کرد؟

هزینه ی تعمیر برد پاور تلویزیون براساس نوع تلویزیون، مدل دستگاه و شدت خرابی برد پاور متغیر است. در این بین اگر برد پاور تلویزیون پاناسونیک به طور کامل سوخته باشد، تعویض قطعه در راستای استفاده ی دوباره از تلویزیون الزامی است. فراموش نکنید که این تعویض باید حتما با نمونه ی اورجینال و اصلی پاناسونیک انجام شود. در غیر این صورت احتمال سوختگی بسیاری از اجزای مهم و گران قیمت تلویزیون چون پنل و مین برد بالاست. زیرا این برد پاور است که ولتاژهای دریافتی از پریز برق را تقسیم کرده و به قطعات تلویزیون ارسال می کند. مسلما یک ولتاژ نادرست می تواند باعث سوختگی اجزای تلویزیون گردد. جای نگرانی نیست. با حضور در نمایندگی رسمی پاناسونیک می توانید مطمئن باشید که تعویض با نمونه ی اورجینال انجام می گردد. به طور کلی نمایندگی رسمی پاناسونیک بالاترین سطح کیفی از خدمات را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی ارائه می دهد.

برد پاور تلویزیون پاناسونیک

صفر تا صد تعمیرات تلویزیون در نمایندگی تلویزیون پاناسونیک

در نمایندگی رسمی پاناسونیک کلیه اقدامات تعمیراتی به بهترین شکل ممکن انجام می شود. خدمات تخصصی این مرکز دارای هیچ حد و مرز خاصی نبوده و تمامی اختلالات سیستماتیک تلویزیون های بزرگ و کوچک، قدیم و جدید پاناسونیک را در بر می گیرد. فرقی ندارد که مشکل تلویزیون مورد استفاده ی شما به کدام بخش از آن اختصاص دارد. کارشناسان ما در کنار شما هستند تا طی مدت زمان کوتاهی ایرادات احتمالی تلویزیون پاناسونیک را مطابق با پارامترهای استاندارد تعمیر نمایند.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید