اشتراک گذاری

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر جارو برقی پاناسونیک کاری حرفه ای است که نیاز به تخصص کارشناسان متبحر در این زمینه دارد. اگر جاروبرقی شما به هر دلیلی دچار نقص و خرابی شد متخصصین ما آماده خدمت رسانی به شما هستند. در ابتدا متخصصین نمایندگی پاناسونیک به شما  کمک می کنند تا بتوانید مشکل جاروبرقی خود را عیب یابی کنید و برای رفع عیب آن اقدام کنید. با انجام این کار شما نیز از پرداخت هزینه های اضافی رهایی پیدا می کنید. 

اما اگر به هر دلیلی نتوانستید عیب جارو برقی خود را بیابید، متخصصین ما در اسرع وقت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشند. متخصصین بعد از یافتن عیب دستگاه شما و تخمین قیمت تعمیر جارو برقی به درست کردن جارو برقی  می پردازند.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

مشکلات رایج جاروبرقی پاناسونیک

 نمایندگی تعمیر جاروبرقی، خدمات گوناگونی در زمینه تعمیر جارو برقی ارایه می کند. از جمله مهمترین معایب به وجود آمده در جاروبرقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از جاروبرقی بوی سوختن بلند شده است.
  • جارو برقی خوب و مرتب کار نمی کند.
  • جارو برقی به برق متصل است اما روشن نمی شود.
  • مکش جارو برقی قدرت جارو لازم را ندارد.
  • موتور جارو برقی در هنگام کار کردن بسیار داغ می کند.
  • وقتی جارو برقی پاناسونیک را روشن می کنید برق قطع می شود.
  • وقتی جارو برقی پاناسونیک کار می کند جارو برقی دچار تکان های شدید می شود.
  • جارو برقی هنگام روشن شدن صدا های بلندی تولید می کند.
  • هنگام استفاده از جارو برقی پاناسونیک حرارت و جرقه تولید می شود.

دلایل روشن نشدن جاروبرقی پاناسونیک

از مهمترین دلایل روشن نشدن جاروبرقی پاناسونیک می توان به مشکل در سیم برق دستگاه و یا مشکل دکمه روشن کننده دستگاه اشاره کرد.

مشکل در سیم برق جارو برقی، باعث قطع و وصل شدن جارو برقی می شود. برای این که از قطع و وصل شدن جاروبرقی ممانعت به عمل آید سیم برق جارو برقی را از شعله مستقیم و گرما دور کنید.

در صورتی که دکمه روشن خاموش جاروبرقی پاناسونیک دچار مشکل شد، شما می توانید این قطعه را تهیه و آن را تعویض کنید. در صورتی که سررشته ای در زمینه تعمیر وسایل برقی ندارید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیر با نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک تماس حاصل کنید.  

کیسه جاروبرقی پاناسونیک

جاروبرقی پاناسونیک دارای دو نوع کیسه ی دائمی و غیر دائمی می باشد. زمانی که ده درصد از کیسه جاروبرقی خالی مانده است باید کیسه را عوض کرده  و در صورت دایمی بودن کیسه آن را تمیز کنیم. از نمایندگی تعمیر جارو برقی پاناسونیک سوالات خود را در زمینه تعویض کیسه جارو برقی و نحوه پاکیزه کردن فیلتر ان بپرسید. 

در صورتی که کیسه جاروبرقی را تخلیه کردید، کیسه را با آب و مواد شوینده تمیز کنید. سپس کیسه را با گرمای آفتاب خشک کرده وبعد درون جاروبرقی قرار دهید.

تعمیرات جاروبرقی پاناسویک

چرخ های جارو برقی پاناسونیک

اگر چرخ های جارو برقی پاناسونیک به هر دلیلی دچار خرابی و یا شکستگی شود به راحتی می توانید چرخ ها را خریداری کرده و چرخ جدید را جایگزین چرخ خراب کنید.

تعمیر لوله خرطومی جارو برقی پاناسونیک

اگر هنگام استفاده از جارو برقی مشاهده کردید که جاروبرقی عملکرد خوبی از نظر مکش ندارد ابتدا لوله جارو برقی را وارسی کرده و در صورت مسدود بودن لوله یا پاره بودن لوله نسبت به رفع مشکل و یا خرید لوله جدید اقدام کنید.

تعمیر جارو برقی پاناسونیک توسط متخصص

جاروبرقی معیوب ابتدا باید توسط متخصصین مجرب بررسی شده پس از عیب یابی، نسبت به تعمیر قطعات یا تعویض قطعات معیوب اقدام سریع صورت می گیرد. مهم ترین ویژگی متخصصین تعمیر جاروبرقی پاناسونیک تبحر و سرعت عمل ان ها در عیب یابی وتعمیر دستگاه می باشد.

عملکرد ضعیف جاروبرقی

علت عمده خوب کار نکردن جارو برقی، پر شدن کیسه ان و نفوذ گردوغبار به درون موتور و مخزن آن می باشد. بنابراین باید مرتب به تخلیه کیسه اقدام کرد. در صورتی که با بررسی کیسه، خرطومی، برس جاروبرقی وکابل برق مشکل جاروبرقی برطرف نشد، متخصص موتور دستگاه را بررسی نسبت به تعویض موتور که مقرون به صرفه تر است اقدام می کنند.

تعمیر فیلتر جاروبرقی پاناسونیک

باید در هنگام کار با جارو برقی پاناسونیک،توجهی خاص به فیلتر این دستگاه داشته باشید زیرا در صورت عملکرد نامناسب فیلتر، گرد و غبار وارد موتور جارو برقی شده و باعث خرابی یا سوختگی موتور جاروبرقی می شود.

تعمیر سیم جمع کن جارو برقی پاناسونیک

اگر سیم جمع کن جارو برقی شما دچار مشکل شود ممکن است سیم برق دستگاه هم دچار قطعی و خرابی شود. سیم جمع کن ممکن است از حالت فنری خود خارج شده و به درستی سیم جارو برقی را جمع نکند و سیم به راحتی دور قرقره جمع نشود.

رفع عیوب ونحوه استفاده بهینه از جارو برقی پاناسونیک

اگر جاروبرقی شما به هر دلیلی دچار مشکل عملکرد نامطلوب شد و خود توانایی برطرف کردن مشکل را نداشتید با متخصصین نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک تماس بگیرید.

از جارو برقی با توجه به نوع آن صنعتی یا خانگی در جای مناسب آن استفاده کنید. زمان استفاده بهینه از جاروبرقی 20 الی 30 دقیقه می باشد. جاروبرقی پاناسونیک باید به دور از گرما و رطوبت قرار گیرد. جاروبرقی وسیله مناسبی برای بازی کودکان نیست. دستگاه جاروبرقی باید به طور مرتب و در فواصل زمانی معین سرویس و عیب یابی شود.

 این وسیله از لوازم خانگی محسوب می شود و اگر دچار خرابی ویا آسیب دیدگی شود پاکیزگی خانه با ایراداتی روبرو خواهد شد، بنابراین شما باید سریعا با نمایندگی تعمیر جارو برقی پاناسونیک تماس بگیرید تا متخصصین مجرب در اسرع وقت مشکل دستگاه شما را برطرف کنند. با تعمیر به موقع جاروبرقی از متحمل شدن هزینه بالاتر تعویض قطعات پیشگیری کنید.

متخصصین تعمیرات پاناسونیک همه روزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل کنید.  

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید