اشتراک گذاری

تعمیر دوربین پاناسونیک

پاناسونیک برند مطرح و محبوبی می باشد که با سال ها سابقه در تولید و عرضه ی انواع دستگاه های دیجیتال کاربران و متقاضیان زیادی یافته است. دوربین های باکیفیت این کمپانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و انتخاب بسیاری از مردم جهان برای ثبت تصاویر زیبا در حرفه ی عکاسی می باشد.

به طور کلی دوربین ها فارغ از نوع برند و مدلشان دارای ساختاری حساس و آسیب پذیر هستند که ممکن است در اثر کوچک ترین ناهماهنگی دچار اختلالات جدی شوند.

نمایندگی تعمیر دوربین پاناسونیک مجموعه ای تخصصی برای دریافت خدمات تعمیراتی انواع دوربین های پاناسونیک است. ما در این مجموعه کلیه ی تداخلات اجزای دوربین های پاناسونیک را در سطح کیفی بی نظیری بازیابی می سازیم.

تعمیر دوربین پاناسونیک

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر دوربین پاناسونیک

اگر از دارندگان یکی از دوربین های پاناسونیک می باشید و به تازگی شاهد اختلالی در روند کاری آن هستید، نمایندگی تعمیر دوربین پاناسونیک در کنار شماست.

این دپارتمان با استفاده از دانش به روز تکنسین ها و کارشناسان مجرب و به کارگیری ابزارآلات فنی مدرن قادر به رفع تمامی اشکالات ساختاری دوربین های پاناسونیک می باشد.

خدمات تخصصی نمایندگی دوربین پاناسونیک دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و انواع دوربین های ساخت پاناسونیک را در بر می گیرد.

خاطرنشان می نماییم که نمایندگی رسمی پاناسونیک در صورت نیاز به تعویض اجزای دوربین از قطعات مشابه و اورجینال استفاده خواهد کرد. در ادامه به معرفی برخی از خدمات و سرویس های قابل ارائه در این نمایندگی می پردازیم.

تعمیر مشکل حسگر دوربین پاناسونیک 

به طور کلی سه نوع سنسور در دوربین های عکاسی به کار می رود. سنسور CMOS نیم رسانای اکسید فلزی مکمل است. Foveon تقریبا در بیشتر مدل های دوربین به کار رفته است و دسته سوم سنسورهای CCD هستند که به صورت انحصاری برای استفاده در دوربین ها ساخته شده اند. هریک از این حسگرها، ویژگی های خاصی داشته و در صورت خرابی آنها باید به شکل متفاوتی عیب یابی و تعمیر شوند. برای تعمیر مشکل حسگر دوربین پاناسونیک یا هر برند دیگری، نیاز به عیب یابی دقیق این بخش است. نکته مهم این که معمولا سنسورها قابل تعمیر نیستند و حتما باید آنها را تعویض کرد.

تعمیر لنز دوربین پاناسونیک

لنز دوربین یکی از بخش های حساس و بسیار مهم این دستگاه ها محسوب می شود. این قطعه ممکن است دچار مشکلات زیادی شود. برای مثال یکی از مشکلات رایج مشاهده شده در این قطعات، گیر کردن لنز دوربین های پانوسونیک است.

تعمیر دوربین پاناسونیک

در بسیاری از موارد، بروز مشکل گیر کردن لنز در این دوربین ها، عدم کارکرد درست باتری دستگاه است. در این موارد، به دلیل ضعیف شدن باتری دوربین، لنز درست کار نمی کند و بیرون نمی آید.

در برخی از موارد نیز لنز دوربین درست باز یا بسته نمی شود. وارد شدن ضربه و فشار به دوربین و جمع شدن اجسام خارجی مانند تجمع گرد و غبار در اطراف لنز می تواند دلیل بروز این امر شود. در حالتی دیگر نیز ممکن است مشکلات ایجاد شده در لنز دوربین مربوط به فیلتر آن باشد.

در صورت بروز مشکل در لنز دوربین پاناسونیک، باید در اسرع وقت به مراکز تعمیراتی معتبر این دستگاه ها مراجعه کرده و برای رفع مشکل لنز دستگاه و تعمیر دوربین پاناسونیک اقدام کرد.

برای تعمیر دستگاه، ابتدا باتری دستگاه چک می شود و در ادامه بخش های مختلف دوربین توسط تعمیر کار مجرب بررسی می شود.

تمیز کردن لنز، از بین بردن گرد و غبار اطراف آن با کمک دمنده های هوایی به خصوص، تعمیرات تخصصی چرخ دهنده های اطراف لنز، تعمیر یا تعویض فیلتر لنز و مواردی از این قبیل از جمله خدماتی است که برای رفع مشکل باز نشدن یا گیر کردن لنز دوربین های پاناسونیک انجام می شود.

برای تعمیر لنز دوربین پاناسونیک همین الان با شماره های اعلام شده در سایت تماس بگیر تا مشاورای ما شما رو راهنمایی کنن  

تعمیر دوربین پاناسونیک در صورت وجود پیکسل سوخته

این مورد را نیز می توان یکی از مشکلات رایج در دوربین های دیجیتالی در نظر گرفت. پیکسل های سوخته روی صفحه نمایش دستگاه یا روی عکس های چاپ شده مشاهده می شود.

پیکسل های سوخته یا به صورت نقاط سیاه رنگ یا با رنگ های متمایز از پیکسل های سالم ظاهر می شوند. برای تشخیص این مشکل و رفع آن، دستگاه باید توسط مراکز تعمیراتی معتبر بررسی شود.

علاوه بر این با بررسی دستگاه و گرفتن عکس هایی با رنگ ها و مود های متفاوت، می توان وجود پیکسل های سوخته را تشخیص داد. این مشکل روی کیفیت عکس ها تاثیر می گذارد. مواردی مانند تابش مستقیم نور خورشید یا تابش نور های لیزری می تواند باعث سوختن پیکسل ها شود.

اگر تعداد این پیکسل های سوخته افزایش یابد، نیاز به تعمیر دوربین پاناسونیک به صورت تخصصی در مراکز تعمیر این دستگاه ها وجود دارد.

تعمیرات دوربین پاناسونیک

رفع مشکل عدم نمایش تصویر در ال سی دی دوربین پاناسونیک

عدم نمایش تصویر بر روی ال سی دی دوربین پاناسونیک همواره نیازمند تعمیرات تخصصی نیست. به هنگام پیدایش این مشکل دقت کنید که حتما ال سی دی دوربین روشن و فعال باشد، سپس بهتر است گزینه ی مرتبط با روشنایی را افزایش دهید.

پیشنهاد می شود جهت رفع اختلالات ال سی دی دوربین از حالت اتوماتیک تنظیمات دوربین نیز بهره ببرید. اگر با نحوه ی فعال سازی این قابلیت آشنا نمی باشید از دفترچه ی راهنمای دوربین استفاده کنید.

در صورتی که همچنان با ناکارآمدی ال سی دی روبه رو هستید و یا حالت تاری و رنگین کمانی شدن رنگ های تشکیل دهنده ی اشیای مقابل دوربین را مشاهده می نمایید.

بازگشت کارایی دوربین مورد نظر نیازمند بررسی های کارشناسانه است. تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیر دوربین پاناسونیک ارائه دهنده ی باکیفیت ترین خدمات تعمیراتی در خصوص رفع عیوب ال سی دی دوربین های مختلف پاناسونیک هستند.

رفع مشکل شارژ نشدن باتری دوربین پاناسونیک

شارژ نشدن باتری دوربین پاناسونیک مشکل رایجی می باشد که احتمال دارد پس از استفاده ی چند ساله از دوربین گریبانگیر کاربر شود. این اتفاق مشکلی همه جانبه است که می تواند ریشه در اتصالات و مدارهای داخلی دوربین داشته باشد.

اما در اکثر مواقع به دلیل اختلالات داخلی باتری دوربین پدیدار می شود. آنچه که در این میان حائز اهمیت است.

 

بررسی ریزبینانه ی دوربین توسط کارشناسان مجرب حوزه ی تعمیرات دوربین است. نمایندگی تعمیر دوربین پاناسونیک طی شکل گیری مراحل عیب یابی دقیق به تعمیر باتری و یا مدارهای الکترونیکی داخل دوربین پرداخته و مشکل شارژ نشدن دوربین های پاناسونیک را در مدت زمان کوتاهی برطرف می کند.

تعمیر دوربین پاناسونیک

تعمیر و بازیابی فلش دوربین پاناسونیک

نور بخش بسیار ویژه ای در حرفه ی عکاسی و استفاده از دوربین است. کارایی فلش هر دوربین به معنای رساندن اکسیژن برای تنفس ساختار دوربین و شکل گیری فعالیت آن است.

هرگونه خرابی در این بخش از دوربین می تواند موجب ثبت عکس های بی کیفیتی گردد. به جرات می توان گفت ضربه و نفوذ مایعات عوامل اصلی پیدایش ایرادات فنی در فلش دوربین هستند.

از این رو اکیدا توصیه می شود که در مراقبت از دوربین خود کوشا باشید. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیر دوربین پاناسونیک کوچک ترین ایرادات فلش را نیز برطرف خواهد کرد. حضور در این نمایندگی تجربه ی استفاده از دستگاهی بی نقص را برای شما به ارمغان می آورد.

رفع مشکل عدم شناسایی مموری کارت دوربین

هنگامی که دوربین نمی تواند مموری کارت را شناسایی نماید، قبل از هر اقدامی حافظه را به یک رایانه وصل کنید. چنانچه کارت حافظه در کامپیوتر هم خوانده نشد، به احتمال زیاد ایراد پیدا کرده است‌. برای برطرف کردن مشکل عدم شناسایی مموری کارت دوربین می توانید از یک کارت خوان USB کمک بگیرید تا کامپیوتر بتواند آن را بخواند. همچنین به منظور اطمینان از سالم بودن کارت خوان دوربین بهتر است که حافظه های دیگری را روی دستگاه خود امتحان نمایید.

فرمت کردن نیز راه کار دیگری است که در این مواقع برای تعمیر دوربین پاناسونیک مورد استفاده قرار می گیرد. عملیات فرمت هم از طریق دوربین و هم توسط کامپیوتر قابل انجام است؛ البته ناگفته نماند که با این کار تمام اطلاعات ذخیره شده در مموری کارت از بین می رود. در نهایت اگر هیچ یک از روش های گفته شده تاثیری در خواندن کارت حافظه نداشت، باید آن را تعویض نمایید.

تعمیر تاچ ال سی دی دوربین پاناسونیک

از کار افتادن تاچ ال سی دی یکی دیگر از مشکلات رایجی است که برای کاربران دوربین های پاناسونیک به وجود می آید. با توجه به این که تعداد زیادی از عملکردهای دستگاه از طریق پنل ال سی دی لمسی کنترل می شود، اختلال در تاچ می تواند بسیار چالش زا باشد.

کار نکردن تاچ ال سی دی به علل مختلفی اتفاق می افتد که از جمله آن ها می توان به ایرادات LCD، آسیب دیدن برد و… اشاره کرد. بنابراین عیب یابی صحیح و پی بردن به ریشه اصلی مشکل اهمیت زیادی دارد. با توجه به این مطلب تعمیر تاچ ال سی دی دوربین پاناسونیک نیاز به تخصص و تجربه بالا و استفاده از تجهیزات پیشرفته دارد. لذا توصیه می شود که برای ترمیم دستگاه خود و برطرف مشکلات ایجاد شده حتما تعمیر دوربین پاناسونیک به یکی از شعب ما مراجعه نمایید.  

رفع مشکل هنگ نرم افزاری دوربین پاناسونیک

هنگ کردن دوربین مشکل آزاردهنده ای است که کاربر را به هنگام استفاده از دستگاه با چالش مواجه می کند. از آنجا که دوربین پاناسونیک از نرم افزارهای پیچیده و مدارهای مختلفی تشکیل شده، طبیعی است که گاهی ایراداتی مانند هنگ کردن ایجاد شود. در این مواقع برای عیب یابی و برطرف کردن ریشه مشکل بهتر است که دوربین خود را در اختیار کارشناسان نمایندگی پاناسونیک قرار دهید.

به غیر از تعمیرات مربوط به هنگ نرم افزاری دوربین پاناسونیک، سرویس های آپدیت نرم افزاری نیز در این مرکز انجام می گیرد.‌ Firmware دوربین پاناسونیک را می توانید از سایت اصلی شرکت دریافت کنید، اما هر گونه ایراد در هنگام نصب ممکن است باعث سوختن کامل دوربین شود‌. لذا بهتر است رفع مشکل هنگ نرم افزاری و به روز رسانی فریمور را بر عهده افراد متخصص بگذارید.

تعمیر گیر کردن لنز دوربین عکاسی پاناسونیک

طراحی دوربین های DSLR به نحوی انجام می شود که می توانید لنزهای مختلفی را در دستگاه مورد استفاده قرار دهید. اما بعضی اوقات لنز گیر می کند، لذا به سختی می توانید آن را باز و بسته نمایید. در این حالت چندین روش مختلف برای تعمیر دوربین پاناسونیک وجود دارد. برای مثال اگر ایرادات لنز مربوط به باتری باشد، باید دوربین را در حالت shooting/recording قرار داده و باتری را از آن خارج سازید. سپس چند دقیقه صبر کنید و مجددا باتری را داخل دستگاه بگذارید تا مسئله برطرف شود.

یکی دیگر از اقداماتی که تکنسین های حرفه ای برای تعمیر گیر کردن لنز دوربین عکاسی پاناسونیک انجام می دهند، گردگیری این قطعه است. در نهایت اگر هیچ یک از روش ها موثر واقع نشد، لنز را فشار می دهند تا در جای خود قرار گیرد. چنانچه لنز دوربین پاناسونیک شما به بدنه دستگاه گیر کرده، بهتر است به هیچ وجه برای جدا کردن آن از اجسام تیز استفاده نکنید و در اسرع وقت به نمایندگی مجاز مراجعه نمایید.

نمایندگی دوربین پاناسونیک

نمایندگی دوربین پاناسونیک در تهران و کرج شعب متعددی دارد. اما کاربران شهرستانی نیز می توانند با ارسال کالا به نمایندگی پاناسونیک در تهران از خدمات این مرکز بهره مند شوند.ن

مایندگی دوربین پاناسونیک در شهرستان ها جهت خدمت رسانی به کاربران و متقاضیان ساکن در کلان شهرهایی چون مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و یزد فعالیت دارد. این مجموعه ضمن برخورداری از تجهیزات کاری مدرن و پیشرفته به ارائه ی خدمات مرتبط با فروش، تعمیر، پشتیبانی و بازیابی انواع دوربین های پاناسونیک می پردازد.

خاطرنشان می نماییم که خدمات تخصصی واحد تعمیرات نمایندگی دوربین پاناسونیک کلیه ی دوربین های قدیم و جدید پاناسونیک را در برمی گیرد.

اگر از دارندگان یکی از دوربین های پاناسونیک می باشید و به تازگی شاهد اختلالی در روند کاری آن هستید، می توانید با ثبت درخواست خود و ارسال دستگاه به نمایندگی مرکزی دوربین پاناسونیک در تهران از خدمات غیرحضوری و تخصصی ما بهره مند شوید.

سوالات متداول کاربران

شعب غرب تهران نمایندگی پاناسونیک کدام ها هستند و آدرسشون رو چطوری بدست بیارم؟!

شعب غرب تهران شامل شعبه امیرآباد و ستارخان میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آدرس به صفحه ی تماس با ما نمایندگ پاناسونیک مراجعه فرمایید.

5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید