اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

شکستگی پنل تلویزیون پاناسونیک

هزینه تعمیر شکستگی پنل تلویزیون پاناسونیک چقدر است؟ تعویض پنل تلویزیون Panasonic چگونه انجام می‌شود و آیا تلویزیون مثل روز اول خودش کار خواهد کرد؟

هر اتفاقی ممکن است برای تلویزیون شما بیافتد و تعمیر شود، اما شکستگی آن چطور؟ شکستگی پنل تلویزیون پاناسونیک می‌تواند یک آسیب فیزیکی باشد و یک آسیب فیزیکی این‌چنینی نمی‌تواند به هیچ عنوان تعمیر شود، پس باید چه کرد؟

شکستگی پنل تلویزیون پاناسونیک، تعمیر یا تعویض؟

 در تلویزیون‌های LED و LCD، پنل تلویزیون از دو جزء صفحه اصلی (ماژور) و نور پشت صفحه (بک لایت) تشکیل می‌شود. اولی، میزبان پلیت دستگاه است و دومی باعث پخش شدن نورها در تمام سطح پنل به صورت یکنواخت می‌شود. اگر به صفحه اصلی ضربه وارد شود و باعث شکستگی پنل تلویزیون پاناسونیک شده باشد، به هیچ عنوان تعمیر شدنی نیست و حتماً باید آن تعویض شود. ولی اگر ضربه وارد شده باعث شکسته شدن صفحه اصلی نشود، این صفحه را می‌تواند تعمیر کرد و در نتیجه از هزینه‌ها کاست.

شکستگی پنل تلویزیون پاناسونیک

هزینه ی تعویض شکستگی پنل تلویزیون پاناسونیک

پنل، اصلی‌ترین بخش هر تلویزیون است و بیشترین بها در قطعات یک تلویزیون، مربوط به پنل آن است. بنابراین وقتی بخواهید یک پنل شکسته را با یک پنل نو تعویض کنید، هزینه‌ی آن چیزی در حدود 80 درصد کل قیمت تلویزیون شما خواهد بود. ضمن آن که هزینه شکستگی پنل تلویزیون پاناسونیک به برند و مدل تلویزیون شما بستگی دارد. این هزینه در تلویزیون‌های LCD و LED‌ به مراتب کمتر از تلویزیون‌های OLED با نمایشگرهای منحنی است.

تعویض پنل تلویزیون panasonic

به هیچ عنوان بدون دانش کافی و ابزارآلات مخصوص خودتان دست به تعویض پنل تلویزیون پاناسونیک نزنید. چرا که هر اشکالی در فرآیند تعویض به وجود آید، می‌تواند به سیستم مرکزی تلویزیون شما آسیب وارد کرده و هزینه‌های بیشتری را روی دست شما بگذارد. نمایندگی پاناسونیک IHC با بهره‌گیری از مهندسان توانمند و مدرن‌ترین ابزارآلات تعمیرات در ایران می‌تواند انواع خدمات تعمیر شکستگی پنل تلویزیون پاناسونیک و تعویض پنل آن را با کیفیت تضمینی ارائه کند. تلویزیون شما پس از تعویض پنل، مثل روز اول خودش کار خواهد کرد و هیچ آثاری از پنل شکسته در آن وجود نخواهد داشت.

اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

2 پاسخ

    1. درود، برای دریافت موجودی انبار و قیمت به روز با شماره 02154114 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *