اشتراک گذاری

ریست پسورد سانترال پاناسونیک

تلفن های سانترال قابلیت های مختلفی را برای کاربران خود ایجاد می سازند. توسط یکی از این تلفن های کاربردی برند محبوب پاناسونیک برنامه های دقیق و حساب شده ای را می توانید برای شرکت ها و سازمان های مختلف ایجاد سازید. دامنه ی وسیع قابلیت های سانترال پاناسونیک انعطاف بالایی داشته و در جهت های گوناگون تنظیم می شوند.

در این بین پسورد سانترال نیز جای دارد. ریست پسورد سانترال پاناسونیک موضوع مهمی است که امنیت شبکه را تحت تاثیر قرار خواهد داد. ادامه ی این مطلب را از دست ندهید تا به شما بگوییم چگونه می توان فرآیند ریست پسورد سانترال Panasonic را انجام داد.

ریست پسورد سانترال پاناسونیک

اهمیت ریست پسورد سانترال پاناسونیک در چیست؟

همان طور که اشاره شد، ریست پسورد سانترال پاناسونیک در افزایش امنیت دستگاه نقش دارد. به طور پیش فرض عموما در تمامی سانترال های پاناسونیک پسورد قرار گرفته اعداد 1234 هستند. بسیاری از کاربران همین پسورد را استفاده کرده و دیگر به دنبال تغییر و تنظیم دوباره نیستند. این موضوع می تواند امنیت ساختار داخلی سانترال را در معرض خطر قرار دهد. از طرفی گاهی امکان دارد، کاربر پسورد ورود به سانترال را فراموش کند. در چنین شرایطی ریست کردن پسورد تلفن سانترال پاناسونیک ضرورت می یابد.

برای دریافت خدمات تعمیر سانترال فقط کافیه به شماره هایی که تو سایت اعلام کردیم زنگ بزنی و از مشاورای خبره ما راهنمایی بگیری 😉

نکاتی در مورد ریست کردن پسورد تلفن سانترال پاناسونیک

پیش از آن که نسبت به ریست پسورد سانترال پاناسونیک اقدام کنید باید بدانید انجام این کار چه شرایطی را برای سانترال مورد نظر ایجاد می کند. ریست پسورد سانترال Panasonic کلیه ی تنظیمات بخش های مختلف دستگاه را از بین خواهد برد. پس از تنظیم دوباره ی رمز عبور سانترال باید برنامه ریزی های مخصوص و مد نظر خود را بار دیگر اعمال کنید. دقت داشته باشید که پس از ریست پسورد، تلفن گویا و راهنمای صوتی سانترال پاک خواهد شد. در نتیجه تمامی تلفن ها به هنگام دریافت تماس به صدا در خواهند آمد.

نحوه ی ریست پسورد سانترال Panasonic

برای ریست پسورد سانترال پاناسونیک ابتدا با فشردن دکمه PROGRAM و سپس*# ، رمز پیش فرض را بزنید و به حالت برنامه ریزی سانترال وارد شوید. حال در بخش تنظیمات می توانید رمز جدید دلخواه خود را انتخاب کنید. به قسمت System password بروید و با فشردن دکمه sp-phone وارد برنامه تنظیم شوید.

توجه داشته باشید، رمز جدید باید حتما شامل حداقل ۴ و حداکثر ۷ کاراکتر باشد. پس از وارد کردن رمز جدید، دکمه STORE را برای ذخیره سازی پسورد بفشارید. در آخر نیز برای خروج از حالت تنظیمات دکمه HOLD را مدتی فشار دهید تا تنظیمات جدید ست شود. جهت کسب راهنمایی های بیشتر همواره می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی پاناسونیک تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک

تعمیر محصولات دیجیتال پاناسونیک دارای مراحل تخصصی منحصر به فردی است که باید حتما توسط کارشناسان این حوزه انجام شود. نمایندگی تعمیرات پاناسونیک در این راستا مناسب ترین گزینه ی انتخابی است. مهم نیست که نوع دستگاه معیوب چیست و یا ساخت چه سالی می باشد. واحد تعمیرات نمایندگی پاناسونیک بالاترین سطح از خدمات تخصصی را در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی برای ترمیم و بازیابی کارایی تمامی محصولات قدیم و جدید پاناسونیک ارائه می دهد. این خدمات دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز خواهند بود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید