اشتراک گذاری

چرا تلفن بی سیم پاناسونیک روشن نمی شود؟

تلفن های بیسیم یکی از وسایلی هستند که از گذشته تا کنون مورد استفاده اکثر کاربران بوده اند. که از جمله محبوب ترین آنها تلفن بی سیم پاناسونیک است. همانطور که می دانید اکثر شرکت های بزرگ یا کوچک و بسیاری از منازل هنگامی که قصد خرید یا استفاده از یک تلفن بی سیم را دارند به محصولات تولید شده شرکت پاناسونیک روی می آورند. اما یکی از مشکلات و سوالات رایج کاربران این محصول این است که چرا تلفن بی سیم پاناسونیک روشن نمی شود؟ و هنگامی که چنین ایرادی در تلفن بی سیم پاناسونیک پیش می آید دقیقا باید چه قسمت هایی از این وسیله را بررسی کنند؛ این مقاله به تمامی ایرادات مربوط به این وسیله را برای شما توضیح می دهد.

تلفن بی سیم پاناسونیک روشن نمی شود

دلایل روشن نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک

شارژ نبودن گوشی تلفن

اولین موردی که در پاسخ به سوال” چرا تلفن بی سیم پاناسونیک روشن نمی شود؟ ” باید به سراغ آن برویم ، میزان شارژ گوشی تلفن است. گاهی ممکن است شما گوشی را به درستی در جای خود قرار نداده باشید و به همین دلیل هنگامی که دوباره می خواهید از آن استفاده کنید متوجه روشن نشدن تلفن پاناسونیک خود می شوید.

اینو بخون حتما به کارت میاد : طول عمر باتری تلفن پاناسونیک چقدر است؟

خرابی منبع تغذیه

یکی از دلایل روشن نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک ، خرابی منبع تغذیه یا باتری آن است. همانطور که می دانید برای استفاده از این نوع تلفن ها به صورت بی سیم باید مدتی این وسیله را به شارژ وصل کنید. اما اگر به هر دلیلی باتری این محصول دچار خرابی شود و یا پورت های شارژر آن آسیب دیده و یا کثیف شوند دیگر گوشی به خوبی شارژ نشده و ممکن است که شما را با مشکل روشن نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک مواجه کند.

قطعی برق

از موارد دیگری که در مقاله ” چرا تلفن بی سیم پاناسونیک روشن نمی شود؟ ” می توان به آن اشاره کرد ، قطعی برق است. اساس کار تلفن های بی سیم پاناسونیک و دیگر برندها اتصال به برق شهری است. اگر به هر دلیلی مانند پریدن فیوز یا مشکلات برق شهری ، برق منزل یا محل کار شما قطع شود این تلفن نیز کار نمی کند.

خراب شدن پریز برق

تلفن های بی سیم پاناسونیک به واسطه یک دو شاخه به پریز برق وصل می شوند. یعنی اینکه کارکرد این گوشی ها مستلزم آن است که پایه بیس آنها دائم به پریز برق وصل باشد.حال اگر مثلا این پایه در جای درستی قرار نگرفته باشد و بر حسب تصادف پای شخصی به آن گیر کند و دو شاخه از برق جدا شود ، همین موضوع می تواند یکی از دلایل روشن نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک شما باشد.

خراب شدن سوئیچ روشن خاموش تلفن

یکی دیگر از موضوعاتی که می توان در پاسخ به سوال ” چرا تلفن بی سیم پاناسونیک روشن نمی شود؟ ” به آن اشاره کرد ، خراب شدن سوئیچ روشن خاموش تلفن است. گاهی ممکن است که در اثر کارکرد زیاد ، جمع شدن گرد و خاک لا به لای دکمه ها یا نفوذ رطوبت به داخلذ دکمه ها سوئیچ روشن خاموش تلفن بی سیم پاناسونیک شما دچار خرابی شده و یا عملکرد آن با اختلال مواجه شود که در این صورت برای تعمیر و یا تعویض این دکمه باید گوشی خود را نزد یک تکنسین ماهر در این زمینه ببرید.

وجود قطعی در کابل های درونی و بیرونی

یکی از دلایل روشن نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک مربوط به قطعی کابل های درون ساختمان و یا کابل های بیرونی است. گاهی ممکن است که به دلیل فرسودگی و یا برخوردار نبودن از استاندارد های لازم ، کابل های درونی ساختمان که مربوط به تلفن هستند دچار قطعی یا پارگی شوند و یا ممکن است که این قطعی مربوط به کابل های خارج از ساختمان و باکس مخصوص تلفن باشد که در هر صورت شما را با مشکل روشن نشدن تلفن بی سیم پاناسونیک مواجه می کند.

بروز مشکل در مخابرات

اگر همه تجهیزات تلفن شما اعم از منبع تغذیه ، پایه بیس ، دوشاخه و پریز برق سالم هستند اما باز هم گوشی شما کار نمی کند در پاسخ به این سوال ” چرا تلفن بی سیم پاناسونیک روشن نمی شود؟ ” شما باید گفت که ممکن است این خرابی مربوط به مخابرات منطقه بوده و برای رفع آن باید از طریق راه های موجود با مخابرات تماس بگیرید.

مشکلات نرم افزاری

تلفن های بی سیم پاناسونیک دستگاه های قابل اعتمادی هستند، اما گاهی اوقات ممکن است با مشکلات نرم افزاری مواجه شوند. این مشکلات می توانند از خفیف تا شدید متغیر باشند و گاهی اوقات، باگ های نرم افزاری باعث روشن نشدن گوشی شوند. می توانید با ریست کردن گوشی به تنظیمات کارخانه، مشکلات نرم افزاری را برطرف کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید