اشتراک گذاری

مرتب سازی کانال های تلویزیون پاناسونیک

فرقی نمی‌کند که چه تعداد شبکه توسط تلویزیون شما دریافت می‌شود؛ شما می‌توانید چینش تنظیمات کانال تلویزیون را به دلخواه خود انجام دهید. با مرتب کردن کانال های تلویزیون پاناسونیک شما می‌توانید کانال‌های دلخواه خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که خیلی سریع و راحت به آن‌ها دسترسی داشته باشید. اما مرتب سازی کانال های تلویزیون پاناسونیک به هیچ عنوان کار پیچیده‌ای نیست. با همان ریموت کنترلی که دست شماست، می‌توانید این کار را در کمتر از چند دقیقه انجام دهید.

مرتب سازی کانال های تلویزیون پاناسونیک

فیلم آموزش کانال یابی تلویزیون پاناسونیک

در بخش ذیل می توانید فیلم آموزش کانال یابی تلویزیون پاناسونیک و همچنین مرتب سازی کانال ها را مشاهده نمایید. در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی می توانید از خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون پاناسونیک بهره مند شوید.  

مرتب سازی کانال های تلویزیون پاناسونیک

با مرتب سازی کانال های تلویزیون پاناسونیک شما می‌توانید کاری کنید که در کمترین زمان به شبکه‌های تلویزیونی مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این می‌توانید کانال‌هایی که علاقه‌ای به تماشای آن‌ها ندارید را حذف کرده یا آن‌ها را به انتهای لیست کانال‌ها انتقال دهید. علاوه بر این شما می‌توانید مجدداً در تلویزیون خود کانال یابی کنید تا اگر شبکه جدیدی از طرف صدا و سیما به تلویزیون اضافه شده بود، آن را توسط تلویزیون خود دریافت کنید. زیرا شبکه‌های جدید به صورت خودکار به تلویزیون اضافه نمی‌شوند و حتماً باید با کانال یابی آن‌ها را به فهرست شبکه‌های خود اضافه کنید.

👈 پیشنهاد ویژه برای مطالعه:  آپدیت سیستم عامل تلویزیون پاناسونیک

مراحل انجام مرتب سازی کانال های تلویزیون پاناسونیک

مرتب سازی کانال های تلویزیون پاناسونیک به چند بخش تقسیم می‌شود. بخش اول کانال یابی است که به دو صورت آنالوگ و دیجیتال انجام خواهد شد. در کانال یابی آنالوگ، شبکه‌هایی که به صورت آنالوگ فعالیت می‌کنند پیدا شده و روش دیجیتال نیز مخصوص کانال‌های دیجیتال است. با توجه به افزایش تعداد کانال‌های دیجیتال و تغییرات گسترده در شبکه‌های تلویزیونی کشور، اکنون کمتر کسی به سراغ شبکه‌های آنالوگ می‌رود و همه ترجیح می‌دهند از شبکه‌های دیجیتال استفاده کنند. مرحله بعدی چینش و تنظیمات کانال تلویزیون پاناسونیک است. شما می توانید شبکه‌های مورد علاقه خود را با چینش دلخواهتان تنظیم کنید و شبکه‌هایی که علاقه‌ای به آن‌ها ندارید را هم حذف کنید.

نحوه کانال یابی در تلویزیون پاناسونیک

برای کانال یابی در تلویزیون پاناسونیک کافیست روی دکمه Home ریموت کنترل کلیک کنید، سپس از منوی باز شده وارد بخش Setup شوید و در اینجا Tuning Menu را انتخاب کنید. سپس با انتخاب Auto Tuning به تلویزیون اجازه دهید به صورت خودکار تمام امواج را بگردد. همچنین با انتخاب Manual Tuning می‌توانید خودتان به صورت دستی تنظیمات را انجام دهید. در انتها نیز کافیست گزینه Set را انتخاب کنید تا وارد صفحه تنظیمات مورد  نظر شوید. کانال یابی، یکی از مراحل مرتب سازی کانال های تلویزیون پاناسونیک است.

👈 یک پیشنهاد ویژه برای تو: چرا تلویزیون داغ میشود؟

جابجایی چینش کانال های تلویزیون پاناسونیک

اگر در مرتب سازی کانال های تلویزیون پاناسونیک قصد جابجایی چینش کانال‌ها را دارید، باید دکمه Menu را از روی ریموت کنترل بفشارید، از منوی باز شده گزینه Setup را انتخاب کنید و به سپس وارد بخش Tuning Menu شوید. در منوی باز شده شما باید نخستین گزینه به نام Channel List Edit Access را انتخاب کنید و روی گزینه Set کلیک کنید. از طریق این صفحه شما می‌توانید کانال‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده، سپس چینش آن‌ها را تغییر دهید، کانال‌های ناخواسته خود را پنهان کنید و یا حتی می‌توانید نام کانال مورد نظر خودتان را هم تغییر دهید. البته توجه داشته باشید که نام هر کانال می‌تواند حداکثر ۵ کاراکتر باشد.

بازگرداندن تنظیمات به حالت اولیه

در صورتی که قصد دارید مرتب کردن کانال های تلویزیون پاناسونیک را به حالت اولیه خودش بازگردانید، می‌توانید با زدن دکمه Menu روی ریموت کنترل، گزینه Setup را بفشارید، سپس وارد بخش System Menu شوید و از منوی باز شده گزینه Shipping Condition را انتخاب کنید و گزینه Set را بفشارید. در مرحله بعد گزینه‌ای با عنوان All tuning data will be erased. Are you sure روی صفحه ظاهر می‌شود. کافیست این پیغام را فشردن دکمه OK روی ریموت کنترل خود تأیید کنید تا تمام تنظیمات مرتب سازی کانال‌ها به حالت اولیه خودش بازگردد.

4.5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید