اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و خبر از خرابی قطعات سخت افزاری مختلف داخلی آن دهد. در این مقاله آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

وقتی شما تلویزیون پاناسونیک خود را خاموش یا روشن می‌کنید و یا در حالت استراحت Stand-by قرار می‌دهید، چراغ پاور آن به شکل چشمک ‌زن در می‌آید. به طور مثال وقتی با ریموت کنترل آن را خاموش می‌کنید، چراغ پاور آن چیزی در حدود 90 ثانیه چشمک‌زن خواهد بود تا فن‌های خنک کننده فعالیت خود را متوقف کنند. اما علت چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک به جز این مورد چه می‌تواند باشد؟

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک

گاهی پیش می‌آید شما قصد دارید تلویزیون خود را روشن کنید، اما با چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک مواجه می‌شوید و تلویزیون روشن نمی‌شود. متأسفیم، این می‌تواند نشان دهنده‌ی یک خرابی در سخت افزار تلویزیون شما باشد. گاهی چراغ پاور 3 بار چشمک می‌زند و گاهی دیگر نیز این چشمک به صورت ممتد ادامه پیدا می‌کند.

دلایل چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک

ما می‌خواهیم در این مقاله به بررسی دلایل چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک بپردازیم و بگوییم که هر نوع چشمک زدنی می‌تواند ناشی از چه خرابی در تلویزیون شما باشد. توصیه می‌کنیم برای عیب یابی و تشخیص دقیق مشکل، بررسی تلویزیون خود را به یک تعمیرکار ماهر بسپارید.

3 بار چشمک زدن تلویزیون پاناسونیک

وقتی چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک 3 بار اتفاق می‌افتد، این یعنی مشکل می‌تواند مربوط به منبع تغذیه، صفحه نمایش یا کابل‌های فلت داخلی دستگاه باشد. علاوه بر این، خازن‌ها نیز بررسی خواهند شد تا از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل شود. در صورت لزوم باید خازن‌های دو بخش منبع تغذیه و برد اصلی دستگاه تعویض شود.

چشمک زدن ممتد تلویزیون panasonic

نوع دیگری از چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون پاناسونیک ، چشمک‌های ممتد و بدون توقف است. این می‌تواند نشان دهنده‌ی خرابی مین برد یا پاور دستگاه باشد.

اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *