اشتراک گذاری

تمیز کردن صفحه کلید تلفن پاناسونیک

تمیز کردن صفحه کلید تلفن پاناسونیک بسیار مهم است. زیرا آن‌ها می‌توانند حامل میلیون‌ها باکتری باشند که باعث بیماری در شما می‌شوند. اما چگونه باید این کار را انجام داد؟

در تحقیقی که سال 2011 توسط تیم محققان دانشگاه لندن صورت گرفت، 92 درصد از 390 تلفنی که در این آزمایش قرار داشت، حداقل حاوی یک نوع باکتری بیماری‌زا بودند. اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، تلفن شما وسیله‌ای ضروری برای برقراری ارتباط با مشتریانتان است. بنابراین هر روز ممکن است ساعت‌ها از آن‌ها استفاده کنید. میلیون‌ها میکروب می‌تواند روی صفحه نمایش و صفحه کلید تلفن شما قرار داشته باشند، به خصوص اگر دیگر همکاران شما هم از آن تلفن استفاده کنند یا به ندرت دستگاه خود را تمیز کنید. این میکروب‌ها با انتقال به پوست شما می‌توانند باعث عفونت و بیماری‌های مختلف شوند. همچنین کارمندان یا مشتریانی که از تلفن شما استفاده می‌کنند نیز در معرض خطر عفونت هستند. همین بهانه‌ی خوبیست تا ما در این مقاله به نحوه تمیز کردن صفحه کلید تلفن پاناسونیک به عنوان یکی از آلوده‌ترین نقاط در تلفن‌ها بپردازیم.

تمیز کردن صفحه کلید تلفن پاناسونیک

آموزش تمیز کردن صفحه کلید تلفن پاناسونیک

تلفن‌های سیمی و بدون سیم به شدت کثیفی پذیر هستند. آن‌ها ضد آب نیستند و نباید آن‌ها را خیس کنید، اما شما می‌توانید به راحتی با یک پارچه نرم و محلول آب و صابون خفیف به تمیز کردن کلیدهای روی این صفحه بپردازید. این مهم است که شما بدانید طوری کلیدهای روی تلفن خود را تمیز کنید که باعث خراب شدن آن‌ها و یا آسیب رساندن به سیستم برق دستگاه نشود و هزینه ای بابت تعمیر تلفن پاناسونیک برای شما به بار نیاورد . برای تمیز کردن فضاهای خالی بین کلیدها نیز می‌توانید یک گوش پاک کن را به ترکیب آب و صابون آغشته کرده و سپس در این فضاها بکشید. شما همچنین می‌توانید برای تمیز کردن صفحه کلید تلفن پاناسونیک از مایع شیشه شور نیز استفاده کنید. فقط باید حواستان باشد که مستقیماً محلول را روی دستگاه نریزید. بلکه ابتدا باید پارچه را کمی به آن آغشته کرده و با پارچه کلیدهای تلفن Panasonic را تمیز کنید. اما پیشتر از این کار باید مطمئن باشید که تلفن از برق کشیده شده و باتری‌ها از داخل آن خارج شده باشد.

مراحل تمیز کردن کلیدهای تلفن panasonic

  1. تلفن را از برق بکشید و باتری‌ها را از داخل دستگاه خارج کنید.
  2. یک پارچه نرم را به محلول آب و صابون خفیف آغشته کرده و روی صفحه کلیدها بکشید.
  3. شما می‌توانید از محلول‌های شیشه شور نیز استفاده کنید.
  4. حواستان باشد که به صورت مستقیم محلول را روی کلیدها نریزید. پارچه را به محلول آغشته کرده و روی بدنه بکشید.
  5. برای فضای خالی بین کلیدها هم می‌توانید از یک گوش پاک کن استفاده کنید.
4/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید