اشتراک گذاری

قفل کردن تلفن سانترال پاناسونیک

آیا تا به حال به قفل کردن تلفن سانترال پاناسونیک فکر کرده اید؟ تا به حال برای شما پیش آمده که نخواهید کسی از تلفن شما استفاده کند؟ آیا تا به حال شده که بخواهید فقط افراد خاصی بتوانند از تلفن شما استفاده کرده و تماس خود را برقرار سازند؟ برقراری محدودیت استفاده از تلفن سانترال یکی از اموری است که بسیاری از افراد خواهان انجام آن هستند.

یکی از امکانات فوق العاده ی تلفن سانترال پاناسونیک ، امکان قفل شدن این دستگاه ها است. در این آموزش ما به شما می‌آموزیم که چگونه قفل کردن تلفن سانترال پاناسونیک را به راحتی هر چه تمام تر انجام دهید. کافی‌ست تا پایان این آموزش با نمایندگی تلفن پاناسونیک همراه شوید.

دلایل قفل کردن تلفن

اینکه چرا افراد تلفن خود را قفل میکنند دلایل مختلفی دارد؛ از جلوگیری از استفاده ی افراد متفرقه گرفته تا محدود کردن دوستان و آشنایان و یا همکاران نسبت به استفاده از خط تلفن. ممکن است فردی به این دلیل تلفن سانترال خود را قفل یا به اصطلاح Lock کند که نخواهد کارکنان شرکتش از این خط تلفن برای مصارف شخصی استفاده کنند ، زیرا باعث میشود هزینه های گزافی برای وی به همرا داشته باشد. فرض کنید در یک سازمان خصوصی یا عمومی ، قانونی وضع شده که در ساعات خاصی از تلفن سانترال استفاده نشود.

حتی این امکان در قفل کردن تلفن سانترال پاناسونیک وجود دارد که تنها افرادی خاصی بتوانند قفل این دستگاه را هنگام استفاده از آن باز کنند ، در واقع این کار بسیار ساده تر از آن است که تصورش را میکنید.

آموزش_قفل_کردن_تلفن_سانترال_پاناسونیک

آموزش قفل کردن تلفن سانترال پاناسونیک

خوشبختانه اعمال قفل بر روی تلفن های سانترال پاناسونیک کاری ساده است. البته در عین سادگی ، بسیار ایمن نیز میباشد ، به طوری که پس از قفل کردن تلفن ، بدون دانستن کد آن ، هیچکس قادر به استفاده از آن نخواهد بود.

قفل کردن تلفن سانترال پاناسونیک به صورت ساده در چند ثانیه قابل انجام است. در ادامه مراحل را با هم میخوانیم:

مرحله اول: گوشی تلفن را بردارید و یا دکمه ی اسپیکر آن را فشار دهید.

مرحله دوم: شماره ی 77 را وارد کنید ؛ حالا میتوانید عددی 4 رقمی را به عنوان رمز یا کد تلفن سانترال خود وارد کنید.

مرحله سوم: دکمه ی مربع را فشار دهید و گوشی تلفن خود را بگذارید ؛ یا اگر در مرحله ی اول از دکمه ی اسپیکر استفاده کرده اید ، دوباره دکمه ی اسپیکر را فشار دهید تا قفل کردن تلفن سانترال پاناسونیک با موفقیت انجام شود.

نکته ای که قابل توجه است این است که این آموزش برای تمامی تلفن های سانترال پاناسونیک با ظرفیت کم یا ظرفیت محدود قابل استفاده است. اینکه چه مدلی از تلفن سانترال پاناسونیک داشه باشید،اهمیتی ندارد.

باز کردن قفل تلفن های پاناسونیک

ذکر این نکته حائز اهمیت است که برای استفاده از تلفن سانترالی که قفل شده است، حتما نیازی نیست قفلش را باز کنید ؛ بلکه دانستن کد یا همان عدد قفل ، کافی است تا شما بتوانید تماس های داخلی و خارجی خود را برقرار کنید. کافی است که قبل از هر بار شماره گیری، کد 4 رقمی را وارد کنید و سپس شروع به شماره گیری نمایید، خواهید دید که تماس شما برقرار خواهد شد. در واقع این کد مانند رمز عبور شما عمل میکند و تلفن شما را از استفاده های غیر مجاز مصون میدارد.

با این حال ، اگر خواستار باز کردن قفل تلفن هستید ، میتوانید اقداماتی که در مرحله ی قبل ، برای قفل کردن تلفن انجام داده اید، تکرار کنید. بدین صورت که ابتدا تلفن را برداشته یا دکمه ی اسپیکر آن را بفشارید ، سپس شماره ی 77 را بگیرید. حالا کدی که برای قفل کردن تلفن سانترال پاناسونیک زده اید را تکرار کنید و دکمه ی مربع را بفشارید. می بینید که به همین سادگی قفل تلفن سانترال پاناسونیک غیر فعال میشود.

رفع مشکل باز نشدن قفل تلفن پاناسونیک

در انتها شاید برای شما سوال پیش بیاید که اگر قفلی که برای تلفن خود گذاشته اید را فراموش کنید ، چه کار ی باید انجام دهید؟ جواب ساده است. نه تنها این مشکل، بلکه تمامی مشکلات تلفن سانترال پاناسونیک به دست کارشناسان و متخصصان ما در دپارتمان تخصصی تعمیرات تلفن پاناسونیک  قابل بررسی و حل هستند.  امکانات پیشرفته ی مراکز نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک سبب شده تا تعمیر و تعویض قطعات تلفن سانترال پاناسونیک با بالاترین کیفیت انجام شود.

4.5/5 (4 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید