اشتراک گذاری

نویز تلفن بیسیم پاناسونیک

تلفن های بیسیم می‌توانند برای جابجایی در خانه یا محل کار بسیار مفید باشند، اما وقتی با مشکلی مواجه می‌شوند، شما باید مواردی را برای حل آن‌ها بررسی کنید. یکی از متداول‌ترین این مشکلات، نویز و خش خش در هنگام مکالمه است. مشکل نویز تلفن بیسیم پاناسونیک شما می‌تواند چندین دلیل داشته باشد. این مشکل می‌تواند ناشی از اتصالات ضعیف، نداشتن قدرت کافی یا تداخل الکترونیکی باشد. کارشناسان ما در واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک می توانند در اولین فرصت به کمک شما بشتابند تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در نمایندگی مرکزی پاناسونیک در ارتباط باشید.

نویز تلفن بیسیم پاناسونیک

مشکل نویز تلفن بیسیم پاناسونیک یکی از عمده‌ترین مشکلات در تمام تلفن های بی سیم است که کاربران را مجاب می‌کند تا با تعمیرگاه‌های مجاز تماس گرفته و درخواست تعمیر دستگاه خود را بدهند. اما اول از هرچیزی مواردی وجود دارد که شما باید آن‌ها را بررسی کنید. شاید تصور کنید مشکل نویز تلفن بیسیم پاناسونیک از خود دستگاهتان است، اما عوامل دیگری هم می‌توانند در بروز این مشکل دخیل باشند. 

ما در اینجا به بررسی ایراد به وجود آمده خواهیم پرداخت و راه حلی را برای مشکل نویز تلفن بیسیم پاناسونیک ارائه می‌کنیم. در انتها اگر هیچ یک از موارد گره گشا نبود، آنگاه می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی پاناسونیک IHC تماس بگیرید و درخواست تعمیر تلفن بیسیم پاناسونیک خود را داشته باشید.

این مقاله نکات جدیدی را شرح می دهد : دایورت کردن تلفن پاناسونیک

حل مشکل نویز تلفن بیسیم پاناسونیک

برای برطرف کردن مشکل نویز تلفن بیسیم پاناسونیک باید به تمام عوامل متصل دقت کنیم. اول از همه باید سیم تلفن ورودی به آپارتمان را جدا کرده و در همان جا مستقیم به یک تلفن وصل کنید. اگر صدای نویز پابرجا بود، مشکل از خط تلفن شما و مخابرات است. اما اگر صدای نویزی شنیده نمی‌شد، مشکل می‌تواند از گوشی شما باشد.

اگر تلفن بیسیم پاناسونیک شما دارای بیش از 1 گوشی است، ممکن است مشکل به وجود آمده به خاطر متصل نبودن گوشی‌های دیگر باشد. گوشی اصلی به صورت خودکار با پایه اصلی در ارتباط است. شما باید گوشی‌های دوم یا بیشتر را به صورت دستی به پایه وصل کنید.

1. استفاده از اسپلیتر برای حل مشکل نویز تلفن بیسیم پاناسونیک

عوامل متعددی وجود دارد که می‌تواند باعث به وجود آمدن مشکل نویز تلفن بیسیم panasonic شود. اول از همه با نصب یک اسپلیتر در سر راه تلفن و سیم تلفن، بررسی کنید شاید مشکل حل شد. اگر از مودم‌های اینترنت خانگی استفاده می‌کنید هم وجود یک اسپلیتر در بین راه اتصال واجب است. برای این کار باید ابتدا اسپلیتر را با یک سیم تلفن به سوکت مربوط به تلفن روی دیوار وصل کنید. سپس مودم و تلفن بیسیم پاناسونیک را به آن متصل کنید. اگر مشکل مربوط به همین باشد، فوراً صدای خش خش و نویز تلفن پاناسونیک از بین می‌رود و صدای باکیفیتی به گوش شما خواهد رید.

2. به آنتن دهی دستگاه توجه کنید

مورد دیگر می‌تواند برد عملکرد تلفن بیسیم پاناسونیک باشد. همانطور که احتمالاً می‌دانید، تلفن‌های بی سیم در بردها و با فرکانس‌های مختلفی کار می‌کنند، بنابراین در هنگام استفاده به این نکته دقت داشته باشید که خیلی از دستگاه مادر دور نشوید. اگر از این دستگاه دور هستید و در مکالمه‌ی خود صدای نویز به گوشتان می‌رسد، توصیه می‌کنیم به دستگاه مادر نزدیک شوید. این می‌تواند یکی از دلایل به وجود آمدن مشکل نویز تلفن بیسیم پاناسونیک باشد.

3. بارش باران و خرابی اسپلیتر

اما به جز این دو، موارد دیگری هم وجود دارد که می‌تواند منجر به بروز مشکل نویز تلفن بیسم پاناسونیک شود. به طور مثال ممکن است بارش شدید باران باعث بروز مشکل در خطوط مخابراتی و ایجاد نویز در مکالمه با تلفن بیسیم پاناسونیک شود. دلیل دیگر، می‌تواند خراب شدن اسپلیتری باشد که در بالاتر به آن اشاره کردیم. ممکن است اسپلیتر عامل بروز این مشکل باشد و نویز روی تلفن بی سیم پاناسونیک را حتی دوچندان کند. خوشبختانه اسپلیترها ارزان قیمت هستند. یکی تهیه کرده و با اسپلیتر خراب جایگزین کنید.

4. تداخل و شارژ را دریابید

گوشی شما با امواج رادیویی به پایه خود وصل است. اگر دستگاه‌های دیگری در خانه یا محل کار خود دارید که از امواج رادیویی استفاده می‌کنند، ممکن است مشکل نویز تلفن بیسیم پاناسونیک هم به خاطر وجود همان‌ها باشد. بهترین کار این است که شما پایه‌ی تلفن بیسیم پاناسونیک را از آن دستگاه تا حد ممکن دور کنید. این دستگاه می‌تواند روتر بیسیم اینترنت، کامپیوتر، مایکروویو و یا دیگر لوازم الکترونیکی باشد.

مورد بعدی شارژ است. ممکن است کم بودن شارژ گوشی‌ها باعث بروز مشکل نویز تلفن بیسیم پاناسونیک شده باشد. زمانی که گوشی‌ها انرژی کافی برای ارائه نداشته باشند، بروز چنین ایرادهایی در آن‌ها طبیعی است. همچنین بررسی کنید باتری‌ها به درستی در پشت گوشی نصب شده باشند. گوشی‌های پاناسونیک معمولاً از باتری‌های نیکل-کادمیوم استفاده می‌کنند.

5. رفع مشکلات نویز تلفن در نمایندگی پاناسونیک

اگر بعد از بررسی موارد بالا باز هم با مشکل نویز تلفن بیسیم پاناسونیک مواجه بودید، آنگاه باید برای تعمیر تلفن بیسیم پاناسونیک خود اقدام کنید. شما می‌توانید تعمیر تلفن بیسیم پاناسونیک خود را به کارشناسان باتجربه‌ی ما در نمایندگی پاناسونیک IHC بسپارید. برای اینکار کافیست با ما تماس بگیرید.

4/5 (3 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید