اشتراک گذاری

خاموش شدن تلفن پاناسونیک

خاموش شدن تلفن پاناسونیک ، مشکلی نسبتا رایج است که بسیاری از کاربران گوشی های بی سیم، از آن شکایت دارند. عوامل زیادی باعث خاموش شدن ناگهانی گوشی تلفن می شوند که در این مقاله، آنها را بررسی می کنیم. اگر مسئله مربوط به تنظیمات باشد، معمولا می توان آن را به سادگی حل کرد. اما در صورتی که خاموش شدن تلفن پاناسونیک ناشی از خرابی قطعات باشد، باید برای عیب یابی و ترمیم آن از تعمیرکاران این حوزه کمک بگیرید.

در ادامه این مقاله، با راهکارهای رفع مشکل خاموش شدن تلفن Panasonic آشنا می شوید. شما می توانید برای دریافت خدمات تخصصی تر در این زمینه، از همکاران ما در واحد تعمیر تلفن نمایندگی پاناسونیک در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

خاموش شدن تلفن پاناسونیک

دلایل خاموش شدن تلفن پاناسونیک

عوامل زیادی ممکن است باعث شوند که گوشی تلفن خاموش شود. از مشکلات و آسیب دیدگی های خود گوشی تلفن گرفته تا اختلالات برق و باتری و … . بسیار مهم است که در این شرایط، دلایل یا دلایل خاموش شدن این دستگاه را به درستی تشخیص داده و اقدامات ترمیمی لازم را انجام دهید. در ادامه، مهم ترین دلایل خاموش شدن تلفن پاناسونیک را معرفی می کنیم تا بدانید مشکل گوشی شما از کدام بخش است:

این مقاله را از قلم نیندازید : چرا تلفن بی سیم پاناسونیک روشن نمی شود؟

مشکلات باتری تلفن پاناسونیک

دلیل اصلی خاموش شدن تلفن Panasonic در بیشتر موارد، مشکلات باتری است. معمولا باتری تمام شده و به همین دلیل، گوشی خاموش می شود. همچنین ممکن است باتری آسیب دیده و خراب شده باشد یا درست جا نگرفته باشد. اگر گوشی تلفن شما خود به خود خاموش شده است، باتری ها را عوض کنید تا مطمئن شوید که مشکلی ندارند.

برق خوردگی تلفن

یکی دیگر از دلایل خاموش شدن تلفن پاناسونیک، برق خوردگی است. یعنی وقتی که دوشاخه آن را به اشتباهی به جای پریز تلفن، به برق وصل می کنید. در این وضعیت، به دلیل عبور ولتاژ بالا از مدار اصلی آن، تلفن دچار برق خوردگی شده و از کار می‌افتد. تیم تعمیرات تلفن پاناسونیک، نهایت تلاش و توان فنی و تخصصی خود را به کار می گیرند تا این مشکل را برطرف کرده و دستگاه را ترمیم نمایند.

آب خوردگی تلفن پاناسونیک

در صورت آبخوردگی تلفن پاناسونیک هم باید منتظر خاموش شدن این دستگاه باشید. حتی نفوذ یک قطره آب به داخل دستگاه، می تواند باعث خاموش شدن تلفن شود. در این مورد باید دستگاه توسط تعمیرکار بررسی شده و سپس در حسب نوع و شدت خرابی قطعات، ترمیم شود.

مشکلات مربوط به مدار اصلی پاناسونیک

گاهی خاموش شدن تلفن پاناسونیک، ناشی از خرابی مدار اصلی است. یعنی مدار اصلی، به دلایلی همچون فرسودگی یا آسیب دیدگی و … از کار می افتد. این مسئله معمولا باعث سوختن برخی از قطعات شده و به دنبال آن، گوشی تلفن خاموش می شود. دقت کنید که برای شناسایی اجزای سوخته و ترمیم یا تعویض آنها حتما باید از یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه کمک بگیرید.

سوختن ال سی دی تلفن پاناسونیک

اگر ال سی دی تلفن سوخته باشد، این دستگاه خاموش نمی شود؛ اما نمایشگر آن کار نمی کند. در نتیجه ممکن است به اشتباه تصور کنید که گوشی خاموش شده است. البته برخی از کاربران از کار افتادن LCD را نیز به عنوان خاموش شدن تلفن پاناسونیک در نظر می گیرند.

اگر هیچ تصویری نمایشگر تلفن نمی بینید، یعنی یا LCD سوخته است و یا رابط بین ال سی دی و مدار اصلی خراب شده است. برای رفع مشکل، باید ال سی دی تلفن با یک نمونه اورجینال تعویض شود.

تعمیر تلفن خاموش شده پاناسونیک

هنگام خاموش شدن تلفن پاناسونیک، قبل از هر کاری، باتری ها را چک کرده و در صورت نیاز، آنها را تعویض نمایید. اگر مشکل حل نشد، مطمئن شوید که نمایشگر سالم است و به درستی کار می کند. اگر گوشی تلفن شما به تازگی آبخورده و یا اشتباهی آن را به پریز برق وصل کرده اید، هیچ اقدامی انجام نداده و در اولین فرصت، به یک تعمیرکار مجاز مراجعه نمایید.

بهترین کار در این شرایط این است که تلفن توسط یک تعمیر مجرب، بررسی شده و عیب یابی گردد. همکاران ما در نمایندگی panasonic، تلفن را باز کرده و اجزای مختلف آن را به خوبی بررسی می کنند. سپس بر اساس این که کدام قطعه به چه میزان آسیب دیده است، اجزای معیوب را ترمیم کرده و یا آنها را تعویض می کنند.

5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید