اشتراک گذاری

اتصال هدست بی سیم به تلفن ثابت

اتصال هدست بی سیم به تلفن ثابت یکی از قابلیت هایی است که غالبا در اماکن اداری یا دفاتر و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. در تلفن های جدید و پیشرفته می توان اتصال هدست به تلفن را از طریق بلوتوث برقرار کرد. اما در مدل های قدیمی وساده باید هدست بی سیمی تهیه کنید که از پایه اتصال برخوردار باشد. در این شرایط به منظور برقرار کردن این ارتباط، باید از یک کابل اضافه استفاده کنید. در ادامه بیشتر به این مبحث می پردازیم.

بیشتر بخوانید »»» روش های ست کردن تلفن و پایه تلفن پاناسونیک

اتصال هدست بی سیم به تلفن ثابت

نحوه اتصال هدست بی سیم به تلفن ثابت

به منظور اتصال هدست بی سیم به تلفن ثابت باید به امکانات موجود در تلفن خود توجه کنید. در صورتی که در تلفن شما قابلیت اتصال هدست به تلفن از طریق بلوتوث وجود داشته باشد، می توانید از آن استفاده کنید. اما در غیر این صورت می توانید از روش زیر برای اتصال به تلفن استفاده نمایید.

نحوه اتصال هدست بی سیم به تلفن ثابت از طریق پایه هدست

چنانچه تلفن ثابت شما به قابلیت بلوتوث مجهز نشده باشد، لازم است یک هدست مجهز به پایه شارژ خریداری کرده و مشکل اتصال هدست بی سیم به تلفن ثابت را رفع کنید. به همین منظور می توانید کابلی که به گوشی تلفن وصل شده را جدا کنید و در حالیکه یک سر سیم به گوشی وصل است، آن را به پایه هدست بی سیم متصل کنید.

پس از آن با کمک یک کابل، پایه هدست بی سیم را به محلی که گوشی در پشت تلفن وصل می شود، متصل کنید. حال گوشی تلفن را در حین شماره گیری یا مکالمه برداشته و باید در این حالت صدا از طریق هدست بی سیم به گوش شما برسد. در صورت بروز مشکل با نمایندگی تعمیر تلفن پاناسونیک تماس بگیرید.

3/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید