اشتراک گذاری

تعمیر یخچال پاناسونیک

از میان برندهای یخچال موجود در بازار یخچال پاناسونیک یکی از بهترین برندها می باشد. در زمینه ی آسیب دیدگی یخچال پاناسونیک این شرکت تضمین می کند که محصولاتش دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. از طرفی  امکان تعمیر یخچال پاناسونیک در محل سکونت شما و همینطور در مرکز نمایندگی تعمیر این محصول از کمپانی پاناسونیک وجود دارد. یخچال پاناسونیک از قطعات مختلف مانند؛ المنت ، شیر برقی ، تایمر دیفراست ، اوپراتور لوله ای ، اوپراتور صفحه ای (تریزون) ، اوپراتور باکس (جایخی) برد الکترونیک ، کمپرسور ، دریچه هوا ، فن کندانسور ، فن اوپراتور دور متغیر ، فن اپراتور و… تشکیل شده است. 

در صورت بروز مشکل در یخچال کارشناسان تعمیر یخچال پاناسونیک ، پس از انجام مراحل عیب یابی یخچال ، قطعه ی معیوب را شناسایی کرده و نسبت به تعمیرات آن اقدام خواهند نمود. همچنین در صورتی که مشکل به وجود آمده شدید نباشد می توانید به صورت مجازی و یا از طریق تماس تلفنی با مشاوران متخصص نمایندگی تعمیر یخچال پاناسونیک تماس برقرار کنید و مشکل پیش آمده را حل نمایید. تمامی انواع یخچال پاناسونیک در این مرکز تعمیر می شوند. مانند : تعمیر یخچال خانگی پاناسونیک ، تعمیر یخچال فریزر پاناسونیک، تعمیر یخچال ساید بای ساید پاناسونیک، تعمیر یخچالهای صنعتی ، تعمیر یخچال دوقولو پاناسونیک ، تعمیر یخچال ساید بای ساید پاناسونیک و..

یخچال پاناسونیک + مشکلات رایج

یخچال پاناسونیک مانند همه ی یخچال های دیگر گاهی دچار مشکلاتی می شود. به عبارت ساده تر دچار آسیب دیدگی می شود. در این شرایط تعمیر یخچال پاناسونیک امری ضروری است؛ اما این نکته را در نظر داشته باشید که برای تعمیر یخچال پاناسونیک اول باید دلایل ایجاد مشکل را بدانید. کاربران گرامی در زیر به اختصار آسیب دیدگی یخچال پاناسونیک  و دلایل ایجاد این آسیب دیدگی ها را شرح می دهیم:

تعمیر یخچال پاناسونیک
 1. به وجود آمدن صدای جدید درون یخچال به دلیل ایجاد مشکل در فن و یا موتور آن.
 2. به هم خوردن تنظیمات سیستم سرمایشی یخچال به دلیل سوختن موتور یخچال و یا نشتی گاز یخچال.
 3. یخ زدن مواد غذایی در یخچال به دلیل کار کردن بیش از حد موتور وآسیب دیدن سنسورهای حرارتی.
 4. یکسره کار کردن یخچال به دلیل خارج شدن دستگاه ترموستات یخچال از مدار خود.
 5. نشتی آب در یخچال به دلیل وجود اختلال در سیستم تخلیه ی آب و المنت.
 6. گرم شدن یخچال به دلیل آسیب دیدن برد آن.
 7. خراب شدن لاستیک دور درب یخچال به دلیل باز و بسته شدن زیاد آن.
 8. سرمای کم فریزر یخچال و یخ نزدن مواد غذایی در این قسمت از یخچال.

خدمات تعمیر یخچال پاناسونیک

کاربران گرامی برای تعمیر یخچال پاناسونیک خود باید ابتدا مشکل پیش آمده برای یخچال خود را به تعمیرکار مربوطه اعلام کنید. پس از این کار, او با توجه به آسیب دیدگی یخچال پاناسونیک شما و شیوه ی های مخصوص تعمیر یخچال پاناسونیک, و با توجه به آموزش های تئوری و عملی که در نمایندگی تعمیر یخچال پاناسونیک دیده است، اقدام به تعمیر یخچال شما خواهد کرد. خدمات تعمیری نمایندگی تعمیر یخچال پاناسونیک شامل موارد زیر می شود.

 1. تعمیر یخساز و لوله کشی مسی و پلاستیکی آب یخساز یخچال پاناسونیک.
 2. تعمیر و تعویض نمودن شیر برقی یخچال ساید بای ساید پاناسونیک.
 3. تعویض نمودن موتور و شیر گاز یخچال.
 4. تعویض لاستیک فرسوده و آسیب دیده ی دور در یخچال.
 5. تعمیر برد و تنظیم و یا تعویض کردن ترموستات آسیب دیده ی یخچال.
 6. تعویض کردن سنسورها و المنت دیفراست یخچال.
 7. تعمیر و یا تعویض کردن فیلتر, ترمودیسک وکمپرسور یخچال در صورت احساس نیاز.
 8. برطرف کردن مشکل سیستم برودت و سرمای زیاد یخچال پاناسونیک.

نمایندگی تعمیر یخچال پاناسونیک

کاربران گرامی متخصصین و تعمیرکاران زبده ی نمایندگی تعمیر یخچال پاناسونیک در زمینه ی تعمیر یخچال پاناسونیک و رفع آسیب دیدگی های آن چندین سال متمادی به عنوان بهترین تعمیرکاران این شرکت بزرگ شناخته شده اند. بیشتر خدمات تعمیری نمایندگی تعمیر یخچال پاناسونیک در محل سکونت شما انجام می شود. و این راهکار برای شما کاربران گرامی بسیار راهگشا است. زیرا حمل و نقل یخچال از محل سکونت شما به محل نمایندگی تعمیر یخچال پاناسونیک هم هزینه بر و هم مشکل است. ولی نمایندگی تعمیر یخچال پاناسونیک با تعمیر در محل از هزینه هایی که شما باید برای تعمیر در نظر بگیرید می کاهد و کار شما را راحت تر می کند. از طرفی تمامی تعمیرات نمایندگی تعمیر یخچال پاناسونیک دارای ضمانت شش ماهه هستند و همه ی قطعات جایگزین قطعات آسیب دیده کاملا اورجینال و مخصوص خود شرکت پاناسونیک می باشند. این نمایندگی با استفاده از کادر فنی و متخصصین و تعمیرکاران مجرب یخچال تعمیری شما را مانند روز اول تعمیر خواهد کرد.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید