اشتراک گذاری

ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665

تلفن سانترال kx-t7665 دستگاه محبوب و کاربردی پاناسونیک است که با قابلیت های ساده اما کارآمد خود می تواند انتخاب خوبی برای محیط های اداری و ثبت و ضبط تماس های دریافتی باشد. یکی از مسائل مهمی که در هر تلفن سانترال باید به درستی انجام شود تا اختلالی در روند برقراری تماس وجود نداشته باشد، ذخیره کردن شماره است. ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665 کار چندان پیچیده ای نیست. این مقاله را از دست ندهید تا شما را از طریقه ی ذخیره کردن شماره تلفن در سانترال kx-t7665 پاناسونیک مطلع سازیم.

ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665

آشنایی با تلفن سانترال kx-t7665

تلفن سانترال kx-t7665 یکی از تلفن های دیجیتال پاناسونیک است که جز سانترال های کم ظرفیت به شمار می رود. این تلفن، سیستم ساده ای دارد که در ابتدایی ترین حالت به فعالیت می پردازد. از این رو سانترال kx-t7665 با نام اپراتور پاناسونیک نیز به فروش می رسد. kx-t7665 بسیار مقرون به صرفه است. اما این مسئله دلیل بر ناکارآمدی آن نیست.

از بزرگترین امتیازات مثبتی که در داخل kx-t7665 تعبیه شده است، دریافت و انتقال اطلاعات بر مبنای دیتاهای دیجیتال و اعداد صفر و یک است. این مسئله فعالیت های kx-t7665 را نظم می بخشد.

اهمیت ذخیره کردن شماره تلفن در سانترال kx-t7665 پاناسونیک

تلفن سانترال kx-t7665 یک نمایشگر کوچک دارد که در آن حداکثر 16 کاراکتر بر روی یک خط نمایان می شود. از این رو زمانی که شما عجله داشته باشید و یک شماره ی اشتباه را وارد کنید، احتمال خطای دید بالاست. به عبارتی تشخیص شماره های اشتباه در تلفن سانترال kx-t7665 ممکن است آسان نباشد. بهتر است با ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665 به پروسه ی شماره گیری سرعت ببخشید.

ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665

در kx-t7665؛ با استفاده از 8 کلید DSS می توانید شماره های مجزا را سیو کنید. هیچ محدودیتی برای نوع این شماره ها وجود ندارد. شماره موبایل، شماره خط شهری و یا حتی یکی از خطوط شهری موجود در سانترال قابلیت سیو شدن در kx-t7665 را دارند. پس از ذخیره سازی این شماره‌‌ها، کاربر می تواند با فشردن یک دکمه در عرض یک ثانیه خط شهری را آزاد کند و شماره مورد نظر را بگیرد.

نحوه ی ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665

برای ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665 مراحل زیر را انجام دهید، البته اگر احساس می کنید دانش کافی برای برنامه ریزی سانترال ندارید، از دستکاری های ناشیانه بپرهیزید و از کارشناسان نمایندگی رسمی پاناسونیک کمک بگیرید.

  • جهت آغاز پروسه ی ذخیره کردن شماره تلفن در سانترال kx-t7665 پاناسونیک، ابتدا کلید Program را بفشارید.
  • پس از این کار، کلید DSS مورد نظر خود را یافته و آن را فشار دهید.
  • در این مرحله عدد 2 را بزنید و سپس شماره تلفن مورد نظر خود را وارد کنید.
  • کلید Store و یا Auto Answer را بفشارید.
  • به عنوان مرحله ی آخر فرآیند ذخیره سازی شماره در تلفن سانترال kx-t7665 پاناسونیک، کلید Program را فشار دهید. بدین شکل می توانید از طریق کلید DSS انتخاب شده، در عرض چند ثانیه تماس خود را برقرار کنید.
4/5 (5 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید