اشتراک گذاری

ریست فکتوری تلفن بی سیم پاناسونیک

آیا با نحوه ریست کردن تلفن بی سیم پاناسونیک آشنایی دارید؟ چه زمانی باید تلفن را ریست کرد؟ اصلا ریست گوشی تلفن چگونه انجام می شود و چه کاربردی دارد؟ بازگشت به تنظیمات کارخانه در تلفن بی سیم پاناسونیک، می تواند یک راه حل برای برطرف کردن مشکلات این دستگاه باشد.

درواقع زمانی که تنظیمات گوشی بهم ریخته و مشکلاتی در عملکرد آن ایجاد شود، تکنسین های تعمیر تلفن پاناسونیک به عنوان آخرین راهکار، دستگاه را فکتوری ریست می کنند. در ادامه شما را با نحوه ریست فکتوری تلفن بی سیم پاناسونیک آشنا می کنیم. در صورت نیاز به دریافت خدمات تخصصی تر برای تعمیر این دستگاه می توانید با نمایندگی مجاز پاناسونیک در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

ریست فکتوری تلفن بی سیم

ریست فکتوری تلفن بی سیم پاناسونیک چه موقع انجام می شود؟

بسیار مهم است بدانید که دقیقا چه موقع باید تنظیمات گوشی تلفن را به حالت کارخانه یا پیش فرض بازنشانی کنید. معمولا زمانی که مشکلی در گوشی ایجاد می شود که هیچ منشأ سخت افزاری مشخصی ندارد، تعمیرکاران گوشی را فکتوری ریست می کنند.

با این کار، تمامی تنظیمات در مدت زمان بسیار کوتاهی به حالت اولیه باز می گردند و می توان به برطرف شدن مشکلات نرم افزاری گوشی امیدوار بود. درواقع وقتی ایراد ایجاد شده در تلفن نرم افزاری باشد، مثلا تنظیمات به هم ریخته باشند و قابل اصلاح نباشند، می توان با ریست فکتوری تلفن بی سیم پاناسونیک، مشکل را برطرف کرد. با این کار تمامی تنظیمات گوشی پاک می شوند و باید همه چیز از جمله صدای زنگ، شماره ها و … را مجددا تنظیم کنید.

نحوه ریست فکتوری تلفن بی سیم panasonic

برای بازنشانی تلفن بی سیم پاناسونیک به حالت کارخانه باید مراحل زیر را اجرا کنید:

  1. باتری را از گوشی جدا کنید.
  2. عددهای 2 و 5 و 8 و صفر را همزمان نگه دارید.
  3. در مرحله بعدی ریست فکتوری تلفن بی سیم پاناسونیک، باتری را مجددا جایگذاری کنید.
  4. در این حالت صدای سوت مانندی از تلفن شنیده می شود.
  5. باتری را مجددا از تلفن بیرون آورده و پس از 2 دقیقه مجددا آن را نصب کنید.

کد ریست تلفن بیسیم پاناسونیک

کد ریست اکثر مدل‌های تلفن بیسیم پاناسونیک، یکسان است. شما می‌توانید بدون توجه به مدل دستگاه تلفن خود، از این کداستفاده کنید.

فکتوری ریست تلفن بی سیم پاناسونیک برای رفع مشکل ست نشدن پایه

گاهی تلفن بی سیم از حالت بیش خارج شده و با پایه ست نیست. در این حالت یا گوشی مدت زمان زیادی از پایه دور مانده است و یا تنظیمات به هم ریخته است. در هر صورت برای برطرف کردن این مشکل می توان اقدام به ریست فکتوری تلفن بی سیم پاناسونیک کرد. در این شرایط پیام ” No Link To Base ” نمایش داده می شود و می توانید مراحل زیر را طی کنید:

  1. گوشی را در نزدیکی بیس قرار داده و بعد از انتخاب ” Menu ” کد ۱۳۰# را شماره گیری کنید.
  2. دکمه “ Locator ” را نگه داشته و پس از 5 ثانیه Ok  را بزنید.
  3. با شنیدن صدای بوق، مطمئن می شوید که گوشی مجددا با پایه اش ست شده است.
2.7/5 (12 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید