اشتراک گذاری

کمپرسور یخچال پاناسونیک

کیفیت عنصر تشکیل دهنده ی کلیه ی محصولات پاناسونیک است. اما این کیفیت در اثر تداوم استفاده و یا بی احتیاطی کاربر ممکن است دچار اختلال شود. یخچال های پاناسونیک نیز با وجود کیفیت ساختاری بالا گاهی در اثر استهلاک کارایی اصلی خود را از دست می دهند. در این میان تعمیر کمپرسور یخچال پاناسونیک از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

مهم ترین و در عین حال گران قیمت ترین بخش یخچال پاناسونیک و یا سایر برندهای موجود در بازار کمپرسور است. البته موتور یا همان کمپرسور موجود در یخچال های پاناسونیک از مقاومت متناسبی برخوردار بوده و به ندرت با خرابی رو به رو می شود. به هر حال مشکل هر چه که باشد؛ در نمایندگی رسمی پاناسونیک قابل حل است. در ادامه شما را با جنبه های مختلف تعمیرات موتور یخچال پاناسونیک آشنا می سازیم.

کمپرسور یخچال پاناسونیک

نشانه های خرابی کمپرسور یخچال پاناسونیک

کارایی یخچال پاناسونیک به طور کامل به نحوه ی عملکرد کمپرسور بستگی دارد. این قطعه از سه بخش تحت عنوان پیستون، میل لنگ و سوپاپ تشکیل شده که با هماهنگی یکدیگر، عملیات خنک سازی درون محفظه ی یخچال را انجام می دهند. بنابراین اصلی ترین نشانه ی خرابی کمپرسور یخچال پاناسونیک و هر یخچال دیگری، کاهش قدرت یخچال در تولید سرما می باشد. البته پیشنهاد می کنیم به هنگام بروز این مشکل وضعیت درجه ی دستگاه را نیز چک کنید.

امکان دارد تغییری در درجه ی یخچال ایجاد شده باشد که به کاهش دمای یخچال ختم شود. صدای نامتعارف و گوش خراش یخچال، اتومات مداوم یخچال و برعکس عدم کارکرد اتوماتیک موتور نیز نشانه های دیگری برای خرابی های موتور یخچال پاناسونیک هستند. با استفاده از سرویس های تعمیر در محل نمایندگی تعمیر یخچال پاناسونیک طی مدت زمان کوتاهی از کلیه ی اختلالات موتور یخچال پاناسونیک رهایی بیابید.  

دلایل خرابی کمپرسور یخچال Panasonic

همان طور که اشاره شد، استهلاک عامل اصلی خرابی کمپرسور یخچال پاناسونیک است. در اکثر مواقع حفره هایی در لوله های کمپرسور ایجاد می شوند که عملکرد صحیح این بخش از یخچال را مختل می سازند. این مساله باعث عدم جریان گاز خنک کننده ی سیستم در لوله ها شده و چرخه ی سرمایش را به بن بست می رساند.

قطعی سیم کشی های کمپرسور نیز دلیل دیگری برای از کار افتادن آن می باشد. در چنین شرایطی باید پس از اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه، کارایی کمپرسور یخچال Panasonic براساس نوع و مدل دستگاه تعمیر گردد.

تعمیر یا تعویض موتور یخچال پاناسونیک؟

کمپرسور یخچال پاناسونیک نقش قلب دستگاه را بازی می کند. از این رو باید ترمیم و بازیابی ساختار تشکیل دهنده ی آن را به دست کارشناسان مجرب و مراکز تعمیراتی معتبر بسپارید. کوچک ترین اختلال در مراحل تعمیر موتور یخچال پاناسونیک می تواند منجر به خرابی اجزای دیگر یخچال شود.

در این بین اگر ایرادات کمپرسور یخچال Panasonic در حدی باشد که اقدامات تعمیراتی بی فایده تلقی شوند، راهی به جز تعویض باقی نخواهد ماند. تعویض موتور باید تحت شرایط بسیار ویژه ای با ابزارآلات پیشرفته و نمونه ی اورجینال انجام شود تا کیفیت اولیه ی دستگاه از بین نرود. نمایندگی پاناسونیک به شما این اطمینان را می دهد که موتور یخچال از هر نوعی که باشد با نمونه ی اصلی و مشابه جایگزین گردد.

نمایندگی تعمیر محصولات پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک مجموعه ای حرفه ای است که در راستای ترمیم دستگاه های  پاناسونیک از جمله تعمیرات یخچال پاناسونیک فعالیت می کند. خدمات تخصصی این مرکز دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و کلیه ی اختلالات سیستم های قدیمی و جدید پاناسونیک را در بر می گیرد. خاطرنشان می نماییم که توجه به فاکتورهای استاندارد و ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی از اولویت های نمایندگی پاناسونیک می باشد. این موضوع به راحتی استفاده از دستگاهی بی نقص را تضمین می نماید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید